دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اقیانوس بی نظیر در یک سنگ + تصاویر

danesheroz1 آذر ۸, ۱۳۹۲ ۰
اقیانوس بی نظیر در یک سنگ + تصاویر

دانش روز: از جمله مهمترین مواردی که درون این سنگ قرار دارد میتوان به یک گونه گیاه دریایی، سنگ ریزه های اقیانوس و یک ماهی بسیار کوچک اشاره کرد

به گزارش دانش روز، سنگ ها هر مقدار که شفافیت بیشتری داشته باشند، بیشتر هم مورد توجه قرار می‌گیرند و این نکته در میان انسان‌ها جا افتاده است که هر سنگ شیشه‌ای زیباتر خواهد بود.

برخی از این سنگ‌ها قیمت‌های بسیار زیادی دارند.”اوپال” که یک نوع خاص از عقیق‌های دریایی است از جمله سنگ‌های شگفت‌انگیز دنیا است که در سواحل و نزدیکی دریا و اقیانوس می‌توان آن را پیدا کرد. این سنگ شیشه‌ای رنگ بیشتر در میان سنگ‌های معدنی دسته بندی می‌شود.

 

اقیانوس مخفی و بینظیر در یک سنگ (عکس)

نکته خاص در مورد سنگ”اوپال” این است که ۳ تا ۲۱ درصد از آن را آب تشکیل می‌دهد، البته برخی اعتقاد دارند که این سنگ می‌تواند تا ۱۰ درصد آب داشته باشد. میزان آب سنگ با قیمت آن رابطه مستقیم دارد زیرا خاصیت اصلی یعنی نمایش اقیانوس در آب بیشتر است.یکی از جالب‌ترین سنگ ‌ای این نوع را خانمی به نام”چیم” در اختیار دارد. درون این سنگ شما می‌توانید نشانه‌های مختلفی از اقیانوس‌های پهناور را مشاهده کنید.

از جمله مهمترین این موارد می‌توان به یک گونه گیاه دریایی، سنگ ریزه های اقیانوس و یک ماهی بسیار کوچک اشاره کرد که درون این سنگ قرار گرفته است. سنگ این خانم به “اقیانوسی درون یک سنگ” معروف شده است و از جالب ترین سنگ‌های دنیا به حساب می‌آید.

 
اقیانوس مخفی و بینظیر در یک سنگ (عکس)
 
اقیانوس مخفی و بینظیر در یک سنگ (عکس)
منبع:دانا

 

جمعه ۸ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۶
کد خبر : 76907
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »