جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اقدام فرهنگی هواداران و اعتراض به گرانی بلیت

danesheroz1 دی ۲۷, ۱۳۹۲ دیدگاه‌ها برای اقدام فرهنگی هواداران و اعتراض به گرانی بلیت بسته هستند
اقدام فرهنگی هواداران و اعتراض به گرانی بلیت

دانش روز: دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر در حالی بعدازظهر جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که هواداران و علاقمندان دو تیم از ساعات ابتدایی صبح راهی ورزشگاه شده اند. در این میان برخی هواداران در اقدامی فرهنگی و قابل تقدیر زباله‌های اطراف ورزشگاه را جمع‌آوری کردند

به گزارش دانش روز، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۴:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را در زیر می خوانید:

* از اولین ساعات صبح امروز میدان های امام حسین، فردوسی، انقلاب و آزادی پذیرای تماشاگرانی بودند که سوار بر مینی بوس های قدیمی به سمت ورزشگاه در حال حرکت بودند.

* در ساعت ۸:۴۰ مسئولان چمن ورزشگاه مشغول خط کشی و مرتب کردن زمین چمن بودند.

* هواداران دو تیم که از شهرهای مختلف کشور به ورزشگاه آمده بودند با نشستن در آفتاب و خوردن صبحانه خود را آماده حضور بر روی سکوهای ورزشگاه آزادی می کردند.

* حدود ۵ هزار تماشاگر در ساعت ۸:۴۰ در ورزشگاه حضور داشته و کری خوانی را برای یکدیگر آغاز کرده بودند.

* یک گروه فیلمبرداری ژاپنی که چند روزی است در تهران مستقر هستند و از تیم های استقلال و پرسپولیس گزارشات مختلفی گرفته اند از ساعت ۷:۳۰ صبح در ورزشگاه حضور داشتند و با هواداران دو تیم گفتگو می کردند.

* مامورین امنیتی مستقر در ورزشگاه با لباس جدید در ورزشگاه حضور داشتند که برخی تماشاگران بابت پوشیدن لباس های جدید به آنها تبریک می گفتند.

* هواداران پرسپولیس شعار معروف ۶ تایی را سر می دادند و استقلالی ها نیز با نشان دادن ۴ جواب آنها را دادند.

* مامورین انتظامی اجازه نمی دادند هواداران دو تیم خوراکی های خود را وارد ورزشگاه کنند و طرفداران دو تیم مجبور بودند آنچه که با خود به ورزشگاه آورده بودند را درون سطل زباله بریزند.

* بازار رنگ کردن صورت طرفداران دو تیم در ورزشگاه بسیار داغ بود و عده ای با رنگ کردن صورت هواداران آن هم به صورت مجانی، طرح های مختلفی را که هواداران دوست داشتند بر روی صورتشان نقش می بستند.

* حضور روحانیان همانند دیدارهای گذشته به ورزشگاه حال و هوایی دیگر داده بود.

* چند جوان طرفدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در یک کار فرهنگی با در دست داشتن کیسه های زب%

جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۸
کد خبر : 88010
بازدیدها: 292

کامنت بسته شده است.