پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اقدام دادستانی در خصوص تعرض به ۲ بانوی محجبه

danesheroz1 مرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰
اقدام دادستانی در خصوص تعرض به ۲ بانوی محجبه

دانش روز: پس از انتشار اخباری در رسانه ها در خصوص تعرض به دو بانوی محجبه در سطح شهر تهران توسط دو زن، روابط عمومی دادستانی تهران در این زمینه بیانیه‌ای منتشر کرد

به گزارش  دانش روز،  در این بیانیه آمده است، در روزهای اخیر در میدان پونک تهران بانوی محجبه‌ای توسط زنی مورد تعرض فیزیکی قرار گرفته که در پی اعلام موضوع فوق و اطلاع دادستان تهران، بلافاصله با دستور دادستان، همکاری امت حزب الله و پلیس ابتدا شاکیه پرونده شناسایی و با راهنمایی او، متهمه دستگیر و به دادسرا معرفی شد.  این گزارش افزود در جریان اقدامات قضایی ، شاکیه نسبت به متهمه زن اعلام گذشت کرد.

در حادثه دیگری نیز که در هفته گذشته در منطقه خانی آباد تهران روی داده است و ظرف روز جاری خبر آن در سایت‌های خبری منتشر شده است، متهمه توسط نیروهای انتظامی دستگیر و به دادسرای بعثت معرفی گردید که در این مورد نیز پرونده قضایی تشکیل و این زن نیز با معرفی کفیل آزاد شده است. گزارش یاد شده حاکی است که با تکمیل تحقیقات برای متهمه این پرونده کیفرخواست صادر و به زودی جهت رسیدگی به دادگاه ارسال خواهد شد.

پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران اضافه کرد هم چنین در روز جاری دادستان تهران علیه مدیر مسؤول نشریه‌ای که به چادر به عنوان حجاب برتر توهین کرده بود اعلام جرم کرد که پرونده جهت رسیدگی به دادسرای فرهنگ و رسانه ارجاع گردید.

منبع:مهر

پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۲
کد خبر : 42555
بازدیدها: 204

پاسخی بگذارید »