شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زهرای ۵ساله چشم انتظار کمک شماست .

danesheroz7 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
زهرای ۵ساله چشم انتظار کمک شماست .

دانش روز:زهرا مددجوی ۵ ساله آسایشگاه کهریزک که براثرانفجارکپسول گاز دچار سوختگی شدید شده است

به گزارش دانش روز ، کودکی ۵ ساله به نام زهرا  که بر اثر انفجارکپسول گاز در خانه  از ناحیه صورت ، دست ،پا و بدن دچار سوختگی شدید شده بود و زهرا کوچولو  به همت آسایشگاه کهریزک استان البرز و  موسسه خیریه زنجیره امید یک بار به طور رایگان  مورد عمل جراحی قرار گرفت.

خانواده ی زهرا از نظر وضع مالی از  شرایط خوبی  برخوردار نیستند در حدی که هزینه ی  درمان اولیه را هم ندارند و پدر مادر زهرا به دلیل احساسات عاطفی  حاضر به پخش تصویر سوختگی وی نشده اند .

این تصویر زهراست قبل از سوختگی ……

زهرا
با توجه به این نکته که سوختگی در بدن این کودک بسیار شدید بوده و نیازمند جراحی های بیشتری نیز هست، این آسایشگاه در تلاش است که با جمع آوری کمک های خیرخواهانه مردم شریف استان البرز و سراسر کشور در امر بهبو د هرچه بیشتر زهرای ۵ ساله گامی بلند بردارد.
مردم خیری  که قصد کمک به هزینه های سنگین عمل جراحی این کودک را دارند میتوانند با شماره آسایشگاه کهریزک استان البرز که در ذیل اعلام شده است ، تماس برقرار کنند و در انجام این امر انسان دوستانه سهیم باشند.

هیچ رنگی در زندگی انسانی جز با رنگ شادمانی و شعف چهره های غمگینانه همنوعان فرودست و مستمند را رنگ نمی بخشد.

یاری رساندن به فردی که به کمک نیاز دارد , برای او کوله باری از شادی و مسرت و احساس قدردانی و سپاسگذاری به ارمغان می آورد . با این کار به زندگی او کمی بهبود می بخشیم و شاید هم یک فرد غمگین و ناامید را شادتر کنیم . برای کمک حتما نباید کار بزرگی انجام دهیم.

 

 

آدرس اسایشگاه کهریزک : کرج محمد شهر – انتهای گلستانک اسایشگاه خیریه کهریزیک استان  البرز 

شماره تماس : ۰۲۶۳۶۳۰۱۸۵۸ (پاسخگوئی آسایشگاه هرروز از ساعت ۷.۳۰ الی ۱۵.۳۰ می باشد . )

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۳
کد خبر : 47713
بازدیدها: 447

پاسخی بگذارید »