جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اقتصاد مقاومتی خط بطلانی بر تحریم های دشمنان است

danesheroz1 فروردین ۸, ۱۳۹۳ ۰
اقتصاد مقاومتی خط بطلانی بر تحریم های دشمنان است

دانش روز: نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کرج، گفت: اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری خط بطلانی بر تحریم های دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران است

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام و المسلمین ˈ سید محمد مهدی حسینی همدانی ˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلی کرج، افزود: دشمنان انقلاب اسلامی این بار برای پیاده کردن اهداف خود و جدا کردن مردم از نظام ، تحریم های فلج کننده علیه ایران اسلامی مطرح می کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همانند گذشته این بار نیز برای مقابله با تحریم های دشمن با درایت و تدبیر منشور ۲۴ ماده ای اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کردند، افزود: اقتصاد مقاومتی اقتصادی است که بر اساس اقتصاد دانش بنیان و با تکیه بر نیروی جوان کشور بنا خواهد شد .

حسینی همدانی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی خط بطلانی بر تحریم های دشمنان انقلاب است و باید در این راستا همه مدیران کشور درست عمل کنند.

وی، افزود: در اقتصاد مقاومتی باید تولید در داخل کشور فعال شود و ایران اسلامی در تمامی زمینه های اقتصادی به خود کفایی برسد.

خطیب امروز نماز جمعه کرج با تاکید بر استفاده درست و بهینه از محصولات کشاورزی و غذایی در اقتصاد کشورمان از سوی مدیران اقتصادی ، یادآورشد: باید مصرف بی رویه را در جامعه کنترل کرد و تولید محصولات را افزایش داد.

حسینی همدانی ادامه داد برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی در کشور باید مدیران و مسوولان عزم ملی داشته باشند و مردم نیز در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مشارکت نمایند تا هرچه زودتر به استقلال و اقتدار اقتصادی دست یابیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود از مسوولان استان البرز خواست ، در سال جدید بر انجام بهتر وظایف اداری و محوله خود همت کنند و با مدیریت جهادی برای رشد و شکوفایی این استان گام بردارند.

حسینی همدانی با گرامی داشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران ، گفت: ۱۲ فروردین به فرموده امام راحل (ره) بزرگترین عید مذهبی و اسلامی ایرانیان است .

وی، افزود: نسل سوم انقلاب با مطالعه تاریخ، عظمت و شکوه این رخداد تاریخی متوجه خواهند شد.

امام جمعه کرج بیان کرد: مردم در روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین ماه سال ۵۸ با حضور در پای صندوق های رای و جواب آری به جمهوری اسلامی ، رشد سیاسی و اجتماعی خود را به نمایش گذاشتند.

وی گفت: در سال ۵۸ ساختار جدید سیاسی ایران بر مبنای آراء اکثریت مردم تثبیت شد و ر‍ژیم شاهنشاهی از ایران رخت بر بست و عصر جدیدی در ایران و جهان رقم خورد.

منبع: ایرنا

جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۹
کد خبر : 101883
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »