شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اقتدار ایران به جایی رسیده که کلینتون می‎گوید همه‎جا سخن از ایران است

danesheroz آذر ۱۵, ۱۳۹۱ ۰

آیت الله نوری همدانی اظهار داشتند که ندای حق طلبانه ایران اسلامی در جای جای جهان شنیده می شود و همین مساله باعث شده که وزیر خارجه آمریکا بگوید: هرکجا که می‎روم سخن از ایران است. آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عالی‎قدر جهان تشیع، امروز ـ چهارشنبه ۱۵ آذرماه ـ در آغاز درس [&hellip

آیت الله نوری همدانی اظهار داشتند که ندای حق طلبانه ایران اسلامی در جای جای جهان شنیده می شود و همین مساله باعث شده که وزیر خارجه آمریکا بگوید: هرکجا که می‎روم سخن از ایران است.

آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عالی‎قدر جهان تشیع، امروز ـ چهارشنبه ۱۵ آذرماه ـ در آغاز درس خارج فقه خود در مسجد “اعظم” قم اظهار داشتند: امروز ندای حق طلبانه ایران اسلامی در جای جای جهان شنیده می شود و همین مساله باعث شده که «هیلاری کلینتون» وزیر خارجه آمریکا، بگوید “هرکجا که می‎روم سخن از ایران است” و این مایه مباهات ملت سرافراز ایران است.

ایشان در ادامه با اشاره به فتنه جویی سران آمریکا و اتحادیه اروپا تاکید کردند: باید در مقابل توطئه‎های دشمنان ایستادگی کرد.

آیت الله نوری همدانی همچنین با اشاره به قطع برنامه های ماهواره ای ایران خاطرنشان کردند: از آنجا که ایران اسلامی منادی حق در جهان است، آمریکا و اتحادیه اروپا براساس روحیات شیطانی صهیونیستی با قطع شبکه‎های ماهواره ای منادی حق، فتنه جدیدی را آغاز کردند تا شاید بتوانند جلوی حقگویی را که بر اساس قرآن و فطرت انسان ها شکل گرفته است، بگیرند.

این مرجع عالی‎قدر با بیان این که رسانه ملی یک رسانه حق مدار در برابر رسانه های باطل است، افزودند: غربی‎ها به دلیل آن که رسانه ملی جمهوری اسلامی، حق است و در مقابل هزاران رسانه باطل ایستادگی کرده است، با قطع شبکه های ماهواره ای این رسانه می خواهند رسانه های باطل خود را بر جهان مسلط کنند.

ایشان با اشاره به این که رسانه های غربی درصدد ایجاد اختلاف و فتنه جویی در جهان هستند، تصریح کردند: رسانه ملی، حرف حق مردم ایران و پیام های انقلاب اسلامی را به گوش مستضعفان جهان می رساند.

آیت الله همدانی در پایان اذعان داشتند: جنبش ۹۹ درصدی وال استریت با ندای حق شبکه های ماهواره ای ایران بیدار شد، لذا دشمنان مجبور شدند در سنای آمریکا قانون تحریم رسانه ملی را تصویب کنند

چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۳
کد خبر : 439
بازدیدها: 354

پاسخی بگذارید »