دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در دانشگاه تهران:

اقامه نماز عید فطر فردا به امامت رهبر انقلاب

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
اقامه نماز عید فطر فردا به امامت رهبر انقلاب

دانش روز: مسئول ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر گفت: نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب در دانشگاه تهران اقامه می شود

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام سید یدالله شیرمردی در جمع خبرنگاران افزود: در صورتی که ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری جمعه را روز اول شوال اعلام کند، مراسم نماز عید سعید فطر صبح جمعه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که درهای دانشگاه تهران از اذان صبح روز عید سعید فطر باز است، گفت: ساعت شش و نیم مراسم قرائت دعای ندبه برگزار و برنامه های رسمی از ساعت هفت و نیم با قرائت کلام الله مجید، ابتهال خوانی و مداحی آغاز می شود و نماز عید سعید فـــطر نیز حدود ساعت هشت و پانزده دقیقه اقامه خواهد شد.

حجت الاسلام شیرمردی از نمازگزاران خواست در ساعات اولیه صبح در مراسم حضور پیدا کنند و از آوردن وسایل حجیم خودداری کنند و فقط سجاده سبک و مهر به همراه داشته باشند.

وی گفت: امسال شرکت واحد اتوبوسرانی با استفاده از سه هزار دستگاه اتوبوس نمازگزاران را از۱۰۰نقطه تهران به دانشگاه تهران و خیابان های اطراف منتقل می کنند و۱۰مسیر ویژه خطوط تندرو نیز برای این کار در نظر گرفته شده است.

وی افزود: قطارهای مترو نیز از همه ایستگاه ها، نمازگزاران را به ایستگاه های نزدیک به محل برگزاری نماز عید فطر خواهد رساند.

حجت الاسلام شیرمردی گفت: حدود۸۰۰ دستگاه ون نیز برای انتقال مردم از ایستگاه های مترو تا محل برگزاری نماز پیش بینی شده است.

مسئول ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر تاکید کرد: بهتر است مردم با استفاده از وسایل نقلیه عمومی خود را به مراسم نماز عید فطر برسانند اما در عین حال ده ها پارکینگ برای افرادی که با وسیله شخصی به مـراسم می آیند پیش بینی شده است.

منبع:پانا

 

 

 

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۵
کد خبر : 48266
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »