جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افزایش ۹۵ درصدی اعتبار پروژه‌های عمرانی اشتهارد

28 danesheroz خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
افزایش ۹۵ درصدی اعتبار پروژه‌های عمرانی اشتهارد

فرماندار اشتهارد گفت:‌ در سال جاری اعتبار پروژه‌های عمرانی این شهر نسبت به سال گذشته با رشدی حدود ۹۵ درصد همراه است

به گزارش دانش روز ، ابوالفضل اینانلو  اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در سال‌های گذشته با آن روبه‌رو می‌شدیم، تامین اعتبارات مالی برای اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمات‌رسانی مناسب به مردم بود و این مشکل موجب می‌شد که در برخی اوقات روند خدمات‌رسانی به شهروندان کند شود.

وی تصریح کرد: البته مدیریت شهرداری در اشتهارد تلاش بسیاری برای تامین اعتبارات لازم از راه‌های تصریح شده در قانون و با همکاری اعضای شورای شهر اجازه نداد که مشکل فوق ملموس بوده و تلاش داشتیم تا شهروندان این مشکلات را احساس نکنند.

فرماندار اشتهارد گفت: در ادوار گذشته مجموعه مدیریت شهری تلاش بسیاری برای درآمدزایی و تامین اعتبارات مالی لازم را انجام داد و خوشبختانه در این راه موفقیت‌های خوبی از جمله تامین درآمدهای پایدار حاصل شده است.

*تخصیص ۴۱ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های عمرانی اشتهارد

اینانلو افزود: این تلاش‌ها موجب شده است که سال جاری برای اجرا و نهایی کردن پروژه‌های عمرانی اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد ریال برای شهرداری اشتهارد در نظر گرفته شود که این رقم نسبت به سال گذشته رشد چشم‌گیری داشته است.

وی افزود: در سال ۹۱ اعتبار بخش‌های عمرانی شهرداری اشتهارد حدود ۲۱ میلیارد ریال بود که رشد این اعتبار در سال جاری حدود ۹۵ درصد است و امیدواریم با این بودجه خدمات‌رسانی خوبی را طی سال جاری به شهروندان داشته باشیم.

این مسئول در پایان تاکید کرد: اگر چه این بودجه نسبت به سال گذشته ۹۵ درصد افزایش داشته است، اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب راه طولانی در پیش داریم و امیدوارم با همکاری و تعامل دیگر بخش‌ها بتوانیم در سال ۹۳ این اعتبار را افزایش دهیم.

 

منبع : فارس

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۳
کد خبر : 20567
بازدیدها: 253

پاسخی بگذارید »