شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افزایش ۳۰ درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس البرز

danesheroz1 شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
افزایش ۳۰ درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس البرز

دانش روز: مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از افزایش نرخ ۳۰ درصدی کرایه سرویس های مدارس خبر داد و گفت: این نرخ براساس نوع خودرو متفاوت است و توسط مدیران مدارس اطلاع رسانی می شود

به گزارش  دانش روز، خسرو ساکی درباره روند ساماندهی سرویس‌های مدارس در سطح استان و متولی اصلی امر گفت: کمیته‌ای که اخیراً در استان تشکیل شده متشکل از نمایندگی از فرمانداری، پلیس راهور، شهرداری و تاکسیرانی است و آموزش و پرورش به عنوان رابط این کمیته فعالیت خواهد داشت.

وی در ادامه اعلام کرد: اولیاء دانش آموزان حتماً از شرکت‌هایی که درجه‌بندی مشخصی دارند و مورد تأیید مراجع ذیربط قرار گرفته‌اند جهت رفت و آمد فرزندان خود استفاده کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: نرخ سرویس‌های مدارس استان امسال  ۳۰ درصد نیز افزایش پیدا کرده است اما نوع خودرو تعیین‌کننده میزان دقیق نرخ کرایه ها خواهد که متعاقباً توسط مدیران اطلاع رسانی خواهد شد.

این مسئول در ادامه شعار امسال را ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی برای دانش آموزان در ۴ محور؛ توانمندسازی کارکنان در اعمال برنامه های آموزشی، برنامه محوری از سطح مدرسه تا ستاد اداره کل، بهبود برنامه نظارت و راهنمایی در آموزش و پرورش و ارتقاء نظام ارزیابی عملکرد در آموزش و پرورش اعلام کرد.

ساکی همچنین از ورود بیش از ۴۱۰ هزار دانش آموز در سال تحصیلی جدید در بخش دولتی و غیر دولتی خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ دانش آموز البرزی در ۴ هزار و ۶۰۰ مدرسه امسال مشغول به تحصیل خواهند بود.

وی رفع معضل دو شیفته بودن مدارس استان را نیز نیازمند برنامه ریزی بلند مدت و مشارکت خیران مدرسه‌ ساز دانست.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۰
کد خبر : 60711
بازدیدها: 435

پاسخی بگذارید »