پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افزایش ۳۱ درصدی بلیت قطارهای رجاء از فردا

danesheroz بهمن ۲۹, ۱۳۹۱ ۰

پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری رجا حدفاصل دوم تا ۲۳ اسفندماه سال ‌جاری، از فردا (دوشنبه)آغاز می‌شود

به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، پیش فروش بلیت قطارهای رجا ( حد فاصل دوم تا ۲۳ اسفند ماه جاری) از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه از طریق کلیه دفاتر فروش بلیت قطار در سراسر کشور آغاز می‌شود.

هموطنان عزیز می توانند به منظور تهیه بلیت با مراجعه به یکی از مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ و ۳۰۰۰۳۰۰ نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار می‌باشد.

گفتنی است؛ با عنایت به اینکه قیمت بلیت قطارهای مسافری شرکت رجا در دور قبلی افزایش قیمت ها لحاظ نشده بود لذا در راستای جبران بخشی از هزینه های این شرکت، قیمت بلیت در دور جدید پیش فروش فقط برای شرکت رجا در برخی مسیرها با میانگین ۳۱ درصدافزایش به فروش خواهد رسید.

لازم به ذکر است؛ شرکت های خصوصی فعال در حوزه حمل و نقل ریلی به دلیل رشد هزینه های جاری ناگزیر به اعمال برخی نرخهای جدید در حوزه ارائه خدمات هستند و قطعا افزایش نرخ بلیت شرکت رجا با هدف ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده به هموطنان عزیز خواهد بود.

بر اساس این گزارش نرخ درخواستی از سوی شرکت قطارهای مسافری رجا بیش از ۴۲ درصد بوده است که با برنامه ریزی های صورت گرفته و جلسات برگزار شده در مجموعه راه آهن به منظور حفظ رفاه حال مسافران گرامی حوزه ریلی با افزایش متوسط ۳۱درصدی قیمت بلیت آنهم برای برخی مسیرها موافقت شده است. این در حالی است که نرخ جدید مذکور به رغم افزایش لحاظ شده باز هم از قیمت تمام شده بلیت، صندلی ایجادی و قیمت فروش بلیت سایر شرکت های حمل و نقل ریلی مسافری کمتر می باشد.

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۶
کد خبر : 7150
بازدیدها: 240

پاسخی بگذارید »