پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افزایش ۱۵ تا ۲۵ درصدی شهریه مدارس

danesheroz1 تیر ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
افزایش ۱۵ تا ۲۵ درصدی شهریه مدارس

دانش روز: مدیر کل مدارس و مراکز غیر دولتی وزرات آموزش و پرورش، از افزایش ۱۵ تا ۲۵ درصدی شهریه طی سال جاری در مدارس غیردولتی خبرداد

به گزارش دانش روز، حسن شربت دار، در اولین گرد همایی شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی که در سالن جلسات خانه معلم کرمانشاه برگزار شد، گفت: هوشمندسازی مدارس در مقاطع متوسطه اول و دوم (راهنمایی و دبیرستان) ازجمله اهداف پیشروی آموزش و پرورش است و این جلسه با هدف بررسی مسائل و مشکلات مدارس غیردولتی در استانهای کشور صورت گرفته که با طرح مشکلات مربوطه مبادرت به حل آنها شود.

وی با اشاره به اینکه مرداد ماه مهلت قرارداد مراکز غیر دولتی به اتمام می رسد، گفت: جهت قراردادمجدد مراکزغیر دولتی، احتیاج به یکسری اصلاحات بوده که این اصلاحات در قالب قوانین قابل بررسی است. وی در ادامه سخنانش تعداد مدارس غیر دولتی در کشور را۱۰ هزار مورد ذکر کرد و گفت: علاوه براین حدود پنج هزارو۴۳۶ مورد آموزشگاه زبان های خارجی، و بیش از چهار هزارو۲۳۱ مورد آموزشگاه علمی وجود دارد. در کشور بیش از یک میلیون دانش آموز در مراکز غیر دولتی مشغول تحصیل هستند.

شربت دار در رابطه با حمایت های صورت گرفته درخصوص هوشمند سازی ۱۰۰درصد مدارس ابتدایی، گفت: دررابطه باهوشمند سازی مدارس ابتدایی غیردولتی پنج درصداعتباردرخصوص کیفیت سازی مدارس افزایش پیدا کرده و پنج درصد هم به شهرستان ها اختصاص داده شد. مدیر کل مدارس و مراکز غیر دولتی وزرات آموزش و پرورش در پایان گفت: در سالجاری شرایط پرداخت شهریه در مدارس غیر دولتی با ۱۵ تا ۲۵ درصد افزایش روبروست و اگر والدین نسبت به شهریه فرزندانشان اعتراضی دارند می توانند با شماره تلفن ۰۲۱-۸۲۲۸۷۱۲۶ تماس گرفته و اعتراضات خود را بیان کنند.

(منبع : پایگاه خبری تحلیلی دی پرس)

پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۴
کد خبر : 34587
بازدیدها: 317

پاسخی بگذارید »