شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش اختصاصی دانش روز

افزایش نرخ بلیت ورزشگاه؛ دغدغه اصلی تماشاگران

danesheroz7 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
افزایش نرخ بلیت ورزشگاه؛ دغدغه اصلی تماشاگران

دانش روز: مسئولین فدراسیون فوتبال در حالی قیمت ها جدید بلیط را اعلام کردند که به نظر میرسد هواداران از این قیمت ها رضایت ندارند

به گزارش دانش روز، به پیشنهاد سازمان لیگ برتر و تایید فدراسیون فوتبال قیمت بلیت های لیگ برتر سیزدهم در ورزشگاه آزادی، دیگر ورزشگاه‌های تهران و شهرستان‌ها اعلام شد.

بر این اساس، بلیت‌های جایگاه ورزشگاه آزادی شامل دو طرفین دو جایگاه ویژه، ۱۵۰۰۰۰ ریال، طبقه اول ورزشگاه آزادی، ۸۰۰۰۰ ریال و طبقه دوم ورزشگاه آزادی ۵۰۰۰۰ ریال تعیین شده است. بهای بلیت در دیگر ورزشگاه‌های تهران و همچنین ورزشگاه‌های مختلف شهرستان‌ها، ۵۰۰۰۰ ریال اعلام شده است

 

با نزدیک شدن به شروع مجدد رقابتهای لیگ برتر فوتبال ، جوانان و نوجوانان نیز خود را آماده حضور در ورزشگاهها و تشویق تیم های مورد علاقه خود میکنند.اما دغدغه ی اغلب این جوانان که قالبا از قشر متوسط و ضعیف جامعه هستند،گران شدن بلیط این مسابقات است. افزایش قیمت ِ۴۰ درصدی بلیط ، این روزها نگرانی هوادارانی ست که سرمایه های اصلی تیم های لیگ برتری هستند. هر چند فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ برتر و دیگر مسئولین تصمیم گیر در این باره دلایل خاص خود را برای این افزایش قیمت مطرح میکنند ، اما سوال اینجاست که آیا تمامی جوانب این تصمیم بررسی شده است یا خیر؟!

با توجه به داغ شدن تب و تاب این روزهای فوتبال ایران که از صعود تیم ملی به جام جهانی و نقل و انتقالات حاشیه ای ناشی میشود، هواداران بی شک علاقه بیشتری به حضور در ورزشگاه ها خواهند داشت. اما افزایش نرخ بلیط نگرانی این هواداران را افزایش داده است و از آنجایی که علاقه مندان به فوتبال اغلب از قشر متوسط جامعه هستند، احتمال میرود حضور کمرنگ تری در ورزشگاها داشته باشند. و این میتواند دلیلی بر قهر احتمالی تماشاگران با فوتبال شود.

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۶
کد خبر : 40740
بازدیدها: 473

پاسخی بگذارید »