پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رییس اتحادیه شیرینی فروشان ب

افزایش قیمت شیرینی پس از عید/اعلام قیمت شیرینی‌ها پر مصرف

danesheroz اسفند ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

رییس اتحادیه شیرینی فروشان از افزایش قیمت شیرینی پس از عید خبر داد و گفت: انواع قیمت شیرینی برای عید افزایش پیدا نمی کند

محمد نصرتی درخصوص قیمت شیرینی با توجه به نزدیکی عید، اظهار کرد: با وجود افزایش قیمت و کمبود برخی مواد‌ اولیه، تا پایان فروردین سال آینده افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

رییس اتحادیه شیرینی فروشان در رابطه با گرانی در بازار شیرینی بیان کرد: مواد اولیه شیرینی حدود ۱۸۰ تا ۲۰۰ قلم است که بخش عمده آن از خارج می آید، به هر حال افزایش قیمت های جهانی برخی کالا ها را اگر کنار بگذاریم برخی کالا ها در داخل نیز گران شده اند و همچنین قیمت ارز هم افزایش پیدا کرده است به طور طبیعی این شرایط در قیمت تمام شده محصول شیرینی هم اثر دارد.

نصریتی در خصوص قیمت انواع توضیح داد: شیرینی تر خامه ای درجه یک کیلیو ۸ هزار تومان، دانمارکی درجه یک ۶ هزار تومان، شیرینی زبان و پاپیونی ۶ هزار ۵۰۰ تومان،شیرینی برنجی ۶ هزار و ۵۰۰ تومان و کیک یزدی ۵ هزار و ۴۰۰ تومان است.

رییس اتحادیه شیرینی فروشان گفت: در سطح شهر تهران ۲ هزار واحد شیرینی فروشی فعالیت می کنند که بر اساس درجه کیفیت کاری به سه سطح تقسیم می شوند البته نرخ های مصوب به شیرین فروشی ها ابلاغ شده است اما مردم درصورت شکایت از کیفیت و قیمت می توانند با شماره های ۶۶۹۴۴۴۱۱ و ۶۶۹۴۴۴۹۹ تماس بگیرند.

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۸
کد خبر : 8246
بازدیدها: 240

پاسخی بگذارید »