دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل پشتیبانی آموزش و پرورش خبر داد:

افزایش خدمات و نرخ بیمه دانش‌آموزی / راهیان‌نور تحت پوشش بیمه

28 danesheroz تیر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
افزایش خدمات و نرخ بیمه دانش‌آموزی / راهیان‌نور تحت پوشش بیمه

دانش روز : مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اعلام آخرین تغییرات بیمه دانش‌آموزان از افزایش سقف خدمات، تعهدات و نرخ این بیمه در سال تحصیلی جدید خبرداد.

به گزارش دانش روز ، فرشید سیاری اظهار کرد: امسال مبلغ بیمه دانش‌آموزی را با توجه به افزایش نرخ تعرفه‌های پزشکی و خدمات پزشکی افزایش دادیم تا سطح خدمات و تعهدات آن افزایش یابد.

وی با بیان اینکه امسال مبلغ حق بیمه برای هر دانش آموز ۳۰۰۰ تومان قرار داده‌ایم ، افزود: با توجه به توافق‌هایی که در قرارداد با بیمه ایران داشتیم ، انتظار می‌رود این بیمه به سطح واقعی خدمات برسد که این موارد شامل کاروان‌های راهیان نور و اردوهای دانش آموزی و سایر هزینه های پزشکی شود چراکه پیش از این ارقام واقعی نبود و آموزش و پرورش از راه‌های دیگری آن را جبران می کرد ، در حالی که با این افزایش حق بیمه این کاستی ها رفع می‌شود.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد : در سال تحصیلی که گذشت با همکاری خوبی که بیمه ایران با آموزش و پرورش داشت ، در پراخت تمام هزینه های پزشکی دانش آموزان حادثه دیده از جمله شین آبادی ها و سایر موارد همکاری لازم انجام شد.

 

 

منبع : ایسنا

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۰
کد خبر : 35928
بازدیدها: 346

پاسخی بگذارید »