دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اخطار وزیر ارتباطات:

افزایش تعرفه توسط همراه اول غیرقانونی است

danesheroz1 مهر ۴, ۱۳۹۲ ۰
افزایش تعرفه توسط همراه اول غیرقانونی است

دانش روز: سیاست در کشور ما بسیار روشن است و باید مجریان سیاست ها ر ا اجرا کنند

به گزارش دانش روز، واعظی وزیر ارتباطات و فن آ‌وری اطلاعات در افتتاح چهاردهیمن نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات گفت: یکی از معیارهای من انتخاب مدیران نگاه به توسعه و حمایت بخش خصوصی است و تلاش این است که نگاه شان با دولت همسو باشد.و با توجه به شرایط متفاوت نسبت به گذشته و تحریمهایی که امروز اعمال می شود باید تولید داخلی را ارتقا دهیم.
و همه صنعتگران ، پژوهشگران و کسانی که در بخش های مختلف خصوصی قول می دهم که در وزارت  ارتباطات به طور جدی تا جایی که امکان دارد ارتباط نزدیک برقرار کنیم.
واعظی تصریح کرد: مردم در سال ۹۱  سیزده هزار میلیارد تومان  برای تلفن ثابت و همراه پرداخت کردند که حدود ۳۰ درصد به خزانه دولت ریخته شده است.
ما هدفی که برای بخش خصوصی و اپراتورهای داریم به دنبال یک برنامه ریزی هستیم و باید صادرات کالا و خدمات و هدف بزرگی داشته باشیم که دولت حمایت می کند.
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات اظهار داشت: ۱۴ سال مستمر نمایشگاه برگزار شده که یک نقطه قوتی است و اگر بتوانیم نمایشگاه تله کامپ و  الکامپ را یکی کنیم متخصصین و مردم بهره بیشتری می برند.
وی در پایان در خصوص افزایش تعرفه های خاطرنشان کرد: همراه اول باید براساس دستورالعمل و کمیسیون تنظیم مقررات عمل کند در صورتی که تنظیم مقررات تعرفه ها را افزایش ندهد افزایش تعرفه توسط همراه اول غیرقانونی است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۴
کد خبر : 62723
بازدیدها: 140

پاسخی بگذارید »