چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش خبر داد:

افزایش امتحانات نهایی در پایه‌های اول و دوم دبیرستان

danesheroz دی ۲۵, ۱۳۹۱ ۰

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه به دنبال حذف کنکور هستیم، گفت: در سال های آینده در پایه های اول، دوم و سوم متوسطه، ۳ امتحان نهایی با سئوالات استاندارد برگزار خواهیم کرد

ابراهیم سحرخیز امروز در بازدید از مدارس ناحیه ۲ استان قزوین در مجتمع آموزشی شهید شالباف در شینقر، اظهار کرد: رویکرد در تاسیس مجتمع های آموزشی روستایی با شهری متفاوت است؛ لذا نگاه غالب در مجتمع های روستایی این است که  علاوه بر اختصاص یک مدیر توانمند، از همکاران تخصصی به عنوان معلم در این مجتمع ها استفاده شود.
وی افزود: با توجه به تعداد معلمان در این مجتمع ها مدیر می تواند کارگاه های آموزشی، تخصصی برای رشته های مختلف برگزار کند.
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: معاون اجرایی مرکز مجتمع، باید تمام اطلاعات علمی وفردی دانش آموزان را درسیستم خود در مرکز به صورت متمرکز داشته باشد.
سحرخیز خاطرنشان کرد: درسال های آینده دوره راهنمایی ومتوسطه را ادغام کرده و آن وقت یک معلم باید بتواند هم در راهنمایی وهم در متوسطه تدریس کند.
وی اضافه کرد: ما به دنبال حذف کنکور هستیم ودر سال های آینده نیز در پایه های اول، دوم و سوم متوسطه، ۳ امتحان نهایی با سئوالات استاندارد برگزار خواهیم کرد.

دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۸
کد خبر : 3999
بازدیدها: 245

پاسخی بگذارید »