چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس جمهور منتخب راه اعتدال و تدبیر را در پیش گیرد

danesheroz خرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
رئیس جمهور منتخب راه اعتدال و تدبیر را در پیش گیرد

دانش روز :امام جمعه کرج با بیان اینکه افراطی گری به هر شکل خطرناک است گفت: رئیس جمهور آینده باید راه اعتدال، حقانیت و تدبیر را در پیش گیرد.

به گزارش دانش روز ، حجت الاسلام محسن کازرونی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج که در مصلای این شهر برگزار شد، اظهار داشت:‌ ملت شریف ایران هشت سال افراط را تجربه کرده اند بنابراین رئیس جمهور آینده باید راه اعتدال، حقانیت و تدبیر را در پیش گیرد.

وی با اشاره به سخنان رییس جمهور و گفتمان اعتدال، گفت: افراطی گری به هر شکل خطرناک است و توصیه بنده به رئیس جمهور منتخب این است که در دولت از افراد افراطی استفاده نکند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج ادامه داد: در حال حاضر با توجه به وضعیت و شرایط به وجود آمده مردم نیازمند آرامش و ساماندهی وضعیت معیشت هستند.

حجت الاسلام کازرونی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات نشان دهنده این بود که همچنان پای آرمان های انقلاب اسلامی خود ایستاده اند، اضافه کرد:‌ دشمنان به دنبال این بودند که مردم ایران در صحنه حضور گسترده نداشته باشند اما حضور حداکثری بار دیگر امید دشمنان را نا امید کرد و این حضور حداکثری همچون مشتی محکم بر دهان دشمنان این نظام بود.

وی با اشاره به اینکه حرکت حماسی ملت شریف ایران چشمان جهانیان را خیره کرد، افزود: مشارکت بیش از ۷۰ درصد مردم در صحنه انتخابات نشان دهنده حمایت مردم از نظام و رهبر معظم انقلاب اسلامی است و هیچ حکومتی در جهان همچون ایران محکم و استوار نیست.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با تشکر از متانت و رعایت اخلاق از سوی نامزدهای انتخاباتی، تصریح کرد: هیچ زبانی قادر به تشکر از ملتی که این حماسه سیاسی را خلق کردند نیست و این امر چیزی جز بلوغ سیاسی جامعه و سکان دار این نظام نیست.

 

 

منبع :مهر

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۱
کد خبر : 30180
بازدیدها: 162

پاسخی بگذارید »