پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خبر داد:

افتتاح ۷۲ مرکز مطالعاتی آثار شهید مطهری در البرز

28 danesheroz اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
افتتاح ۷۲ مرکز مطالعاتی آثار شهید مطهری در البرز

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از افتتاح ۷۲ مرکز مطالعاتی آثار استاد شهید مرتضی مطهری با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان البرز خبر داد

علیرضا جوانمردی بعدازظهر امروز در مراسم راهیان مطهر استان با اشاره به آثار ارزشمند شهید استاد مرتضی مطهری درباره مباحث دینی و اخلاقی اظهار داشت: در این برهه از زمان که دشمن با تهاجم گسترده فرهنگی قصد دارد اعتقادات ، هویت و پایبندی به مسائل اخلاقی را در وجود جوانان ما از بین ببرد نیاز جامعه امروز به خصوص جوانان به آثار و تفکرات با ارزشی چون اندیشه‌ها و راه و روش دینداری و اخلاق‌مداری شهید مطهری بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

وی ادامه داد: در این راستا همه ما باید با تاثیرپذیری از افکار و آرمان‌های والای این دانشمند در برابر این هجمه ایستادگی کنیم.

این مسئول افزود: امروز و در همین راستا همایش راهیان مطهر استان البرز با مشارکت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان البرز، معاونت فرهنگی دانشگاه خوارزمی، موسسه مردم‌نهاد کلام مطهر جوانان البرز و بنیاد علمی فرهنگی شهید مطهری به میزبانی دانشگاه خوارزمی کرج برگزار شده است.

وی تأکید کرد: در این راستا و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان از دبیرخانه استانی اندیشه ناب ، ۷۲ مرکز مطالعاتی آثار استاد شهید مرتضی مطهری افتتاح می‌شود.

جوانمردی در پایان خاطرنشان کرد: ترغیب جوانان به مطالعه و روی آوردن به آثار و اندیشه‌های بزرگان دین و انقلاب از ضروریات جامعه اسلامی می‌باشد که اداره کل ورزش و جوانان استان البرز نیز مانند سایر دستگاه‌ها و ارگان‌ها توجه و سوق دادن جامعه مخصوصاً جوانان به سمت ارزش‌ها و آثار دانشمندان بزرگ مانند شهید استاد مرتضی مطهری را وظیفه خود می‌داند.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۳
کد خبر : 15397
بازدیدها: 190

پاسخی بگذارید »