سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افتتاح گروه تلویزیونی سپاه استان البرز

danesheroz خرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
افتتاح گروه تلویزیونی سپاه استان البرز

دانش روز :گروه تلویزیونی سپاه استان البرز افتتاح شد

این افتتاحیه طی مراسمی با حضور مسئولین حوزه نمایندگی سپاه و  سیمای استان البرز در محل اردوگاه شهید رجایی شهرستان کرج برگزار شد و این گروه به طور رسمی آغاز به کار کرد.

در این مراسم مسئول نمایندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز هدف از تشکیل این گروه را برداشتن قدمهای بلند در انعکاس خدمات ارزنده سپاه و بسیج در سطح جامعه  و ساخت برنامه های فرهنگی توسط گروه تلویزیونی سپاه دانست و افزود : در بخش های عمرانی و سازندگی قرارگاه سازندگی بسیج خدمات ارزنده وحجیمی در راستای آبادانی کشور صورت میگیرد که تمام اقشار بسیج از حوزه های دانشجویی , طلاب ، پزشکی گرفته تا سایر اقشار بسیج در مقاطع مختلف در آن سهم به سزایی دارند.

حجت الاسلام محمد جواد موحد ادامه داد: تشکیل گروه تلویزیونی سپاه استان البرز میتواند در انعکاس این عملکرد شایسته و بازتاب آن در سطح جامعه وهمچنین نشر فعالیتهای بخش های فرهنگی از جمله یادواره های شهدا , برگزاری جلسات وگردهمایی های آموزشی وبصیرت افزایی نقش به سزایی ایفا نماید.

وی با بیان اینکه انتقال فرهنگ شهادت ، ایثارگری و رشادت به نسل های آینده یکی از وظایف بخشهای فرهنگی سپاه است که باید به نحو شایسته انجام شود اظهار داشت : انعکاس وساخت برنامه در مورد  سفر کاروان های  راهیان نور و بازدید از  قدمگاه ومحل شهادت فرزندان شجاع این میهن میتواند بازتاب خوبی در سطح جامعه وتربیت جوانان با اخلاص ایفا نماید که یکی از وظایف گروه تلویزیونی سپاه استان البرز خواهد بود.

مسئول حوزه نمایندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه های طرح صالحین افزود ک تانجیان در حال انجام است.

در ماه مبارک رمضان آموزش های قرآن – احکام – اخلاق و در طول سال به مناسبت های مختلف که شامل هفته دفاع مقدس – دهه فجر – برگزاری جشن ها – برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس , برنامه های متنوع هفته بسیج و برنامه های متنوع دیگر.

باتشکیل گروه تلویزیونی سپاه ما می توانیم ریشه ای از آن همه زحمات , برنامه های خالصانه ای که در حال انجام است را به استحضار مردم عزیز در استان البرزبرسانیم.

برنامه های گروه تلویزیونی سپاه زمان محدودی دارد یا خیر؟

حجت السلام والمسلمین حاج آقا موحد در پاسخ به این سوال گفتند : این مژده را به هم استانی های محترم می دهم پیشنهاد ما بر این بود که ما به طور مرتب باید برنامه داشته باشیم که توسط این وعده را به مردم عزیز و به خصوص بسیجیان محترم می دهم که به لطف خدای متعال و با کمک دوستان گرامی به صورت هفتگی برنامه داشته باشیم , البته درخواست ما از آقای مازندرانی این بود که ویژه برنامه هایی را هم داشته باشیم در هفته بسیج , هفته دفاع مقدس که هر شب برنامه داشته باشیم , من یقین دارم مردم , فرزندان انقلابی و بسیجی و سپاهی خودشان را دوست دارند.

آقای مازندرانی : اگر این قابلیت در حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز باشد , ما این آمادگی را در صدا و سیمای استان البرز داریم که روزی نیم ساعت برنامه در اختیار سپاه قرار دهیم.

با توجه به اینکه به انتخابات نزدیک هستیم و امسال سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی است , نظر آقای مازندرانی در مورد انتخابات چیست؟

ما هر بار در این سی و چند سال بعد از انقلاب آمدیم بر سر صندوق های رای , یک بار دیگر آری گفتیم به نظام جمهوری اسلامی ایران این بار هم مردم حماسه ساز هم در کل کشور و هم در استان البرز که ما نماد و سنبلشان را شهید فهمیده داریم که خودشان حماسه ساز بودند و حتما شهری که شهید فهمیده ها را دارد در ۲۴ خرداد حماسه می سازد و هم در صدا و سیمای استان البرز امادگی کامل داریم برای به تصویر کشیدن حماسه ای که مردم خلق می کنند. اکیپ هایی را در سطح استان و بخش های مختلف اعزام کردیم که این حماسه شور آفرین که حدودا ۲۰ ساعت برنامه زنده و ویژه داریم.

ما در ۳ ماه گذشته برنامه های خاصی را تحت عنوان انتخابات , تا حماسه , گزینه ۱۱ و در برنامه های دیگر نیز به این مهم پرداختیم . امیدواریم این حماسه ای را که مردم عزیزمان خلق می کنند را در گوشه ای از این ها به تصویر کشیده و بتوانیم به رخ جهانیان بکشیم.

با توجه به اینکه چند روز تا انتخابات بیشتر نمانده که مردم حماسه ای را بسازند حاج آقا موحد پیام انتخاباتی خودتان را به مردم برسانید؟

سال ۱۳۹۲ را رهبر معظم انقلاب به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامیدند . حماسه سیاسی مقدم بر حماسه اقتصادی است که با شرکت در انتخابات مردم انقلابی در کل کشور به ویژه در استان البرز حماسه ای را ایجاد می کنند . رئیس جمهوری که انتخاب می شود با تشکیل دولت و کابینه می تواند آن حماسه اقتصادی را رقم بزند که هر دو به صورت افراطی پیامد جامعه ماست. لذا انتظار ما از مردم انقلابی و هم این طور از بسیجیان این است که ماباید به این رهنمود مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم .ما رجز دشمنان خودمان را قبل از ثبت نام کاندیدا دیدیم که آنها داشتند به جمهوری اسلامی ایران تهاجم می کردند و بعد از ثبت نام کاندیدا حرف و حدیث داشتند و بهد از احراز صلاحیت کاندیدا مطالبی داشتند.

آنها همیشه به دنبال این هستند که فضا را نا امن ساخته و تنش ایجاد کنند ولی با هدایت های رهبر معظم انقلاب و درایت های مردم الحمدلله تاکنون فضای امن انتخاباتی را داشتیم. مردم را پای صندوق های رای خواهیم دید , قلب نازنین امام زمان را خشنود و روح امام و شهدا را شاد و رهبر انقلاب نیز با خلق این حماسه توسط مردم خوشحال می شوند.

در پایان نیز مجری برنامه از بینندگان محترم درخواست کرد که برای این برنامه نامی را انتخاب کنند زیرا برای این برنامه نامی انتخاب نشده است  و به بهترین نامی که برای این برنامه انتخاب شود  یک هدیه نفیس اهدا می گردد.

منبع :تیتر یک

سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰
کد خبر : 25510
بازدیدها: 288

پاسخی بگذارید »