چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افتتاح پست تلفنی هفته آینده در تهران

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
افتتاح پست تلفنی هفته آینده در تهران

دانش روز: سرویس پست تلفنی همزمان با ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست در استان تهران راه اندازی می شود

به گزارش دانش روز، سرویس پست تلفنی با شماره ۱۹۳ قرار است ماموریت پیک های موتوری را به صورت هدفمند و قابل اطمینان ارائه دهد به نحوی که مشترکان با تماس با این شماره می توانند مرسولات خود را به نامه رسان های پستی بدهند تا ماموران پست این مرسولات را به مقصد مورد نظر برسانند.

محمد حسن کرباسیان مدیرعامل شرکت پست با بیان اینکه پست تلفنی تاکنون در دو استان اصفهان و آذربایجان شرقی مورد بهره برداری قرار گرفته گفت: این سرویس هفته آینده در تهران افتتاح خواهد شد.

وی اظهار داشت: امیدواریم براساس برنامه ۱۰۰ روزه ارائه شده بتوانیم این سرویس را تا پایان این مدت مشخص شده در ۹ مرکز دیگر نیز راه اندازی کنیم.

کرباسیان افزود: طی سال های گذشته و با تلاش های انجام شده، سرویس های متنوعی بر بستر فناوری اطلاعات در پست پیاده سازی شده که از آن جمله می توان به خرید و فروش اینترنتی اشاره کرد به نحوی که خرید و فروش اینترنتی در ۶ ماهه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته، ۹۰درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت پست با اشاره به توجه وزیر ارتباطات به این حوزه تاکید کرد: علاقه وزیر ارتباطات موجب برطرف شدن مشکلات موجود در این بخش خواهد شد.

منبع:مهر

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۸
کد خبر : 64603
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »