چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افتتاح موسسه آموزشی علامه طبرسی در البرز

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
افتتاح موسسه آموزشی علامه طبرسی در البرز

دانش روز: این موسسه آموزشی اقدام به سنجش توانمندیها ، ضریب هوشی و استعداد های واقعی و کاربردی فرزندانمان که آینده سازان این مرز و بوم اند نموده است ، که افراد ۳ تا ۴۰ سال را تحت پوشش قرار می دهد

 

به گزارش دانش روز، درسال ۱۳۹۲ موسسه آموزشی علامه طبرسی به عنوان موسسه برتر در اجلاس نام آوران دانش و فناوری کشور شناخته شد .

این موسسه اکنون در تمامی استان های کشور دارای دفتر مرکزی است و در تهران نیز یک مرکز آموزش عالی علمی – کاربردی دارد و از موسسات وابسته علامه طبرسی می توان به موسسه آموزش نخبگان ایران و سازمان مدارس نخبگان ایران اشاره کرد .
در شهر کرج این موسسه آموزشی اقدام به سنجش توانمندیها ، ضریب هوشی و استعداد های واقعی و کاربردی فرزندانمان که آینده سازان این مرز و بوم اند نموده است ، که افراد ۳ تا ۴۰ سال را تحت پوشش قرار می دهد .
مهمترین فعالیت این موسسه استعداد یابی و نخبه پروری است و افراد جامعه با حضور در این کلاسها درصدد تقویت حافظه و کارکرد سریع سلول های مغزی و جلوگیری از تنبلی مغز و بیماریهای آلزایمر بر خواهند آمد .
گفتنی است، این موسسه در حدود ۳۷۰ کارگاه های آموزشی در حوزه های کشاورزی ، صنعت ، خدمات اجتماعی ، فرهنگ وهنر را برگزار می نماید .

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۲
کد خبر : 54130
بازدیدها: 393

پاسخی بگذارید »