پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افتتاح مدرسه شهدای غواص در ناحیه ۴ کرج/اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی پروژه های دهه فجر

danesh بهمن ۱۵, ۱۳۹۴ ۰
افتتاح مدرسه شهدای غواص در ناحیه ۴ کرج/اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی پروژه های دهه فجر

دانش روز: مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز از افتتاح مدرسه شهدای غواص در ناحیه ۴ کرج خبر داد

به گزارش اختصاصی دانش روز علی بهرامی با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: در راستای افتتاح ۱۵ پروژه نوسازی در دهه مبارک فجر مدرسه پسرانه شهدای غواص در ناحیه ۴ کرج افتتاح خواهد شد و چند روز اخیر شاهد افتتاح سه مدرسه خیر ساز اعم از مدرسه شهید علی براتی در گرمدره با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با ۱۳۵۰ مترمربع زیربنا و ۱۲ کلاس درس بودیم که یکی از پروژه های تخریبی ما بود و در مدت زمان یکسال ساخته شد. 

وی افزود: آموزشگاه فرزندان ایران در کلاک نیز پروژه تخریب بازسازی بود که توسط مهندس بهزادیان با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در ۹ کلاس درس ساخته شد و ۱۱۵۰ متر زیر بنا داشت.

بهرامی اظهار داشت: پروژه دیگر مرتبط با خانم بحری بود که به یاد پدرشان دکتر حسینعلی بحری در کرج و با اعتبار ۳۷۰ میلیون تومان و با ۴ کلاس درس ضمیمه مدرسه ۱۳ ابان بود. 

وی تصریح کرد: در ایام دهه مبارک فجر  ۱۵ پروژه اعم از ۱۲ مدرسه، دو سرویس بهداشتی و دو نماز خانه و ۱۲ پروژه استاندارد سازی و با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال در سطح استان افتتاح خواهد شد.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: مدارس دو شیفت در البرز نیاز به فضای آموزشی را می رساند و هر چه در این عرصه بتوانیم از خیرین کمک بگیریم و سهم بیشتری از اعتبارات دولتی داشته باشیم می توانیم مشکلات را بکاهیم.

پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۱
کد خبر : 161361
بازدیدها: 1,575

پاسخی بگذارید »