شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز

افتتاح طرح ولایت دانش آموزان بسیجی استان البرز

28 danesheroz تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
افتتاح طرح ولایت دانش آموزان بسیجی استان البرز

دانش روز : طرح ولایت دانش آموزان البرزی امروز صبح در اردوگاه استانی شهید رجایی کرج افتتاح شد

به گزارش دانش روز ، طرح ولایت دانش آموزان استان البرز ، امروز صبح با حضور ۲۵۰ نفر از دانش آموزان موفق و فعال بسیجی استان به همت سازمان بسیج دانش آموزی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مدت چهار روز به صورت شبانه روزی در اردوگاه استانی شهید رجایی کرج افتتاح شد .

_MG_3946

 

مراسم افتتاحیه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید به صورت گروهی توسط سه نفر از دانش آموزان و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

_MG_3961

 

در ادامه سرهنگ دانایی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان پس از خوش آمد گویی به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ، درباره طرح ولایت خاطر نشان کرد : این طرح ابعاد مختلفی دارد که وجه اول آن انتخاب شایسته هر کدام از شرکت کنندگان بعنوان بسیجی شاخص و فعال جهت شرکت در این دوره آموزشی است.

وی اظهار داشت : برگزاری کلاس های بصیرتی ، معرفتی و بحث های انگیزشی ، یکی از مهمترین وجه های طرح ولایت می باشد .

وی در پایان ضمن تشکر از عوامل اجرایی ، تلاش همه همکاران خود و شرکت کنندگان در دوره را برای برگزاری هر چه بهتر این دوره خواستار شد .

_MG_3970

 

خواندن دعای فرج و مزین کردن مراسم به نام مبارک حضرت مهدی (عج) بخشی دیگر از این مراسم بود.

_MG_3918

مراسم افتتاحیه در پایان با پذیرایی از شرکت کنندگان پایان یافت.

_MG_3891

لازم به توضیح است دانش آموزان شرکت کننده در این دوره به مدت چهار شبانه روز در کمپ هایی که در فضای باز تعبیه شده بود اسکان خواهند داشت و در این چند روز فعالیت های مختلف از جمله ، شرکت درکلاس های آموزشی ، کار گروهی ، جلسات هم اندیشی ، شرکت در فعالیت های ورزشی و برگزاری مراسم های مذهبی و نماز جماعت ، برای آنان در نظر گرفته شده است .

_MG_3860

 

 

گزارش : پرتو جغتایی

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۷
کد خبر : 33308
بازدیدها: 527

پاسخی بگذارید »