یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افتتاح جشنواره هنری گذر هنر در کرج

danesheroz1 شهریور ۶, ۱۳۹۲ ۰
افتتاح جشنواره هنری گذر هنر در کرج

دانش روز: به همت جهاد دانشگاهی استان البرز؛جشنواره هنری «گذر هنر» امروز، ششم شهریورماه با هدف ایجاد فضای مناسب برای ارائه آثار هنرمندان استان البرز برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، حسین آبین، سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره هنری «گذر هنر» گفت: این جشنواره برای آشنایی عموم شهروندان با محصولات کاربردی هنری و ایجاد فضای مناسب برای ارائه آثار هنرمندان استان البرز برنامه ریزی و اجرا گردیده است.
وی افزود: فراهم نمودن عرصه‌ای که هنرمندان بتوانند آثارشان را برای فروش ارائه دهند از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

آبین خاطر نشان کرد: جشنواره هنری «گذر هنر» با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز و همچنین سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به زمان برگزاری جشنواره گفت: این جشنواره چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۱:۳۰ تا سی‌ام مهرماه در باغ فاتح ( پارک تنیس ) واقع در جهانشهر برگزار می‌شود.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی افزود: بعد از بررسی آثار رسیده به این جشنواره ۳۵ اثر گروهی از هنرمندان و دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج امروز ششم شهریورماه افتتاح خواهد شد.

آبین در پایان افزود: علاقمندان برای ارائه آثار خود به جشنواره می توانند به پایگاه اینترنتی www.karaj.iastjd.ac.ir مراجعه نمایند و یا با شماره ۳۲۵۱۲۰۷۲ داخلی ۱۱۷ تماس حاصل نمایند.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۷
کد خبر : 55122
بازدیدها: 361

پاسخی بگذارید »