پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با حضور بیش از 1000 دانش‌آموز برگزار شد:

افتتاحیه مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزان

danesheroz1 مرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
افتتاحیه مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزان

دانش روز: مشاور وزیر و مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش گفت: مسئولان نظام برای رسیدن به پیشرفت و ترقی هیچ راهی جز مانوس شدن با قرآن کریم و عترت ندارند.

 به گزارش دانش روز،  محمد بنیادی در مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره مسابقات قرآن ، نماز و عترت  با اشاره به اینکه بیش از ۱۲ میلیون دانش‌آموز در مدارس کشور تحصیل می‌کنند، گفت: یک میلیون معلم، مدیر و معاون نیز در  تعلیم و تربیت آنان تلاش می‌کنند.

وی افزود: آنان با تمسک به این دو گوهر گرانبها می‌توانند بیشتر مشکلات کشور را برطرف کنند و با تحقق این مهم در دنیا و آخرت سعادتمند شوند.

بنیادی با بیان اینکه بیش از یک هزار دانش‌آموز از استان‌ها در سی و یکمین مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز شرکت کردند، عنوان کرد: آنان الگوی سایر دانش‌آموزان در ۱۲۰ هزار مدرسه کشور هستند.

مدیرکل امور نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند، اذعان داشت: آنان با بهره‌مندی از علوم قرآنی و دینی می‌توانند به درستی مسئولیت‌ خود را در جامعه انجام بدهند.

بنیادی نماز را پرچم اتحاد و مشارکت مسلمانان عنوان و بیان کرد: قشرهای مختلف جامعه با اقامه نماز می‌توانند وحدت‌شان را در برابر دشمنان اسلام مستحکم‌تر کنند تا فتنه‌های سران کشورهای استکبار نتواند به یکپارچگی آنان خدشه ای وارد سازد.

مدیرکل امور نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه قرآن، نماز و عترت سه عنصر ارزشمند در جامعه اسلامی است، ابراز داشت: هر جامعه با داشتن این سه مؤلفه می‌تواند به درستی مسیر هدایت را به سوی خداوند متعال طی کند.

بنیادی به شهدای هشت سال دفاع مقدس اشاره و اضافه کرد: آنان با از خودگذشتگی و ایثار توانستند از قرآن، عترت و نماز دفاع کنند تا این سه مؤلفه در کشور برپا شود.

پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۵
کد خبر : 50528
بازدیدها: 378

پاسخی بگذارید »