پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تهیه کننده سینما:

اعمال معافیت مالیاتی سینماگران بر اساس نظر دولت اساسی است

sheida92 اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
اعمال معافیت مالیاتی سینماگران بر اساس نظر دولت اساسی است

تهران- تهیه کننده فیلم «همه چیز برای فروش» به اهتمام ویژه دولت بر حل مسایل هنرمندان اشاره کرد و گفت: مالیات یکی از مهمترین مسایل سینماگران است که باید برای معافیت سینماگران در این زمینه تلاش جدی کرد

به نقل از ایرنا «علی اکبر ثقفی» افزود: نگرانی درباره مالیات همواره برای اهالی سینما وجود دارد و هر اقدامی که در جهت حل این معضل انجام شود قابل تقدیر است.

وی یادآور شد: وعده های بسیاری در زمینه بر طرف شدن مشکلات مالیات ارایه شده اما به هر حال این تلاش ها باید در جایی به نتیجه برسد.

تهیه کننده فیلم سینمایی «مرگ کسب و کار من است» توضیح داد: برخی نگرانی ها همچون مساله مالیات و امنیت شغلی بر عملکرد هنرمندان اثر منفی می گذارد و تمرکز آنان را برای خلق بی دغدغه یک اثر از بین می برد.

ثقفی تاکید کرد: اگر منافع اهالی سینما تامین شود بدون شک مشکلات سینماکران برطرف خواهد شد و دیگر مسایل غیر هنری، کارگردان، تهیه کننده و بازیگر را تهدید نمی کند.

وی ادامه داد: درباره معافیت مالیاتی تصمیمی قاطع باید گرفته شود و در نهایت این مهم به سرانجام رسیده و دست اندرکاران اداره مالیات، در این زمینه همکاری های لازم را انجام دهند.

این تهیه کننده با تاکید بر بخشودگی مالیاتی سینماگران گفت: فرهنگ و هنر همانند دارو برای جامعه می ماند و هنرمند در ایجاد آرامش و امنیت روانی در اجتماع موثر است.

شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۷
کد خبر : 16476
بازدیدها: 183

پاسخی بگذارید »