چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی:

اعمال افزایش شهریه مهدهای کودک از مهرماه

danesheroz1 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
اعمال افزایش شهریه مهدهای کودک از مهرماه

دانش روز: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با اشاره به افزایش نرخ شهریه مهدهای کودک در سال جاری از اعمال افزایش میزان شهریه ها از ابتدای مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش دانش روز، محمد نفریه، با بیان اینکه ثبت نام در مهدهای کودک در ماه آینده انجام می شود، اظهار کرد: اعمال نرخ شهریه جدید نیز از مهرماه امسال صورت می گیرد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با تأکید بر اینکه پیش از اعلام نرخ شهریه مهدهای کودک در همه استان های کشور نرخ ها توسط کمیته های استانی تعیین شده است، افزود: افزایش شهریه مهدهای کودک با توجه به نرخ رشد تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی در خردادماه سال جاری تعیین شده است.
به گفته وی، در سال جاری شهریه مهدهای کودک در سطح کشور به طور کلی از پنج تا ۳۵ درصد رشد داشته است.
نفریه با اشاره به نحوه نظارت بر افزایش نرخ شهریه ها نیز گفت: کمیسیون نظارت بر استان ‌های کشور بر میزان اعمال افزایش شهریه مهدهای کودک در مهر و آبان ماه فعالیت خود را آغاز می کند.
وی خاطرنشان کرد: از طریق بخشنامه ‌ای به استان‌ها اعلام و تفویض اختیار شده تا در مهر و آبان ماه امسال مهدهای کودک را بازرسی کنند و چنانچه با مهدهایی که در میزان شهریه تخلف داشته اند، برخورد کنند.
 بیش از ۱۵ هزار و ۷۰۰ مهدکودک در سراسر کشور به ۶۵۰ هزار کودک زیر ۷ سال خدمات می ‌دهند که این تعداد ۱۰ درصد جمعیت کودکان کشور را تشکیل می ‌دهند.
منبع:پانا
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۱
کد خبر : 50197
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »