پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رییس‌جمهور در بدو ورود به آذربایجان شرقی مطرح کرد:

اعلام پایان بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی در این سفراستانی

danesheroz اردیبهشت ۸, ۱۳۹۲ ۰
اعلام پایان بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی در این سفراستانی

رییس‌جمهور از اعلام پایان بازسازی مناطق زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی در سفر امروز هیات دولت به این استان خبر داد

محمود احمدی‌نژاد در بدو ورود به استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه آذربایجان دیار عزت، ایمان، شجاعت، امید، نشاط و آزادگی است گفت: مردم این سامان در طول تاریخ همواره در مسیر عشق، توحید، عدالت و ایمان حرکت کرده‌اند و مجاهدان، سیاستمداران و عارفان این خطه همواره در طول تاریخ درخشیده‌اند.

احمدی نژاد با اعلام اینکه سفرهای استانی، حرکت دولت در تمام کشور است که با هدف پیشرفت استان ها، شهرها و روستاهای کشور انجام می‌شود، افزود:انشاءالله ما در این سفر، عرض ارادتی به مردم آذربایجان شرقی خواهیم داشت و وزرا و معاونان رییس جمهوری نیز به شهرستان ها سفر و طرح ها و پروژه های عمرانی این مناطق را پیگیری می کنند.

وی افزود: همچنین در سفری که به شهرستان‌ها و مناطق زلزله‌زده خواهیم داشت پایان بازسازی مناطق زلزله‌زده استان اعلام خواهد شد.

رییس‌جمهور ادامه داد: همچنین دیداری با نخبگان خواهیم داشت و در کارگروه کشاورزی و صنعت و معدن استان تدابیر لازم برای توسعه دو بخش اتخاذ می‌شود.

احمدی‌نژاد همچنین با اشاره به برگزاری جلسه هیات دولت در پایان این سفر، گفت: در این جلسه اقدامات لازم برای رفع موانع و پیشرفت مصوبات قبلی بررسی می‌شود و احیانا اگر کار بزرگی مغفول مانده باشد به آن رسیدگی خواهد شد.

 

یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۶:۱۴
کد خبر : 13225
بازدیدها: 305

پاسخی بگذارید »