سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

25 مرداد:

اعلام نتایج نهایی سطح سه حوزه‌ های علمیه خواهران

danesheroz1 مرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
اعلام نتایج نهایی سطح سه حوزه‌ های علمیه خواهران

دانش روز: نتایج نهایی پذیرفته‌ شدگان مقطع سطح سه حوزه‌های علمیه خواهران ۲۵ مرداد اعلام می‌شود

به گزارش دانش روز، مدیریت سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران اعلام کرد: واحدهای آموزشی تابعه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و داوطلبان، می­ توانند جهت دریافت نتایج نهایی به سه طریقه اقدام کنند.

یکی از این طرق مراجعه به نرم‌افزار پذیرش سطح سه در شبکه داخلی حوزه‌های علمیه خواهران از سوی واحدهای آموزشی است که داوطلبان نیز می‌توانند از ۲۵ مردادماه به پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir مراجعه کنند و با درج شماره پرونده و کد رهگیری یا شماره پرونده، شماره شناسنامه و کد ملی از قبولی خود مطلع شوند.

داوطلبان همچنین می‌توانند کد ملی خود را به سامانه پیام کوتاه سنجش و پذیرش به شماره ۳۰۰۰۲۱۴۴  ارسال کنند و از قبولی مطلع شوند.

در صورتی که داوطلبان نسبت به نتیجه نهایی خود اعتراض داشته باشند می‌توانند از طریق صفحه شخصی خود در سامانه اینترنتی پذیرش اقدام و پاسخ اعتراض خود را از طریق همان سامانه دریافت کنند.

کلیه داوطلبان پذیرفته شده، لازم است جهت ثبت نام از تاریخ ۲ تا ۹ شهریورماه به واحدهای آموزشی سطح سه پذیرفته شده مراجعه کنند.

واحدهای آموزشی سطح سه می‌توانند به نرم‌افزار پذیرش سطح سه در شبکه داخلی حوزه‌های علمیه خواهران مراجعه و نسبت به ثبت نام آنان اقدام کنند.

اسامی داوطلبان تکمیل ظرفیت ۱۶ شهریورماه اعلام خواهد شد و این دسته از طلاب تا تاریخ ۲۰ شهریورماه مهلت دارند تا در واحدهای آموزشی ثبت نام کنند.

منبع:مهر

شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۷
کد خبر : 48819
بازدیدها: 340

پاسخی بگذارید »