چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام نتایج آزمون دوره‌های کاردانی ترمی علمی کاربردی/پذیرش ۱۰۱ هزار نفر

danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
اعلام نتایج آزمون دوره‌های کاردانی ترمی علمی کاربردی/پذیرش ۱۰۱ هزار نفر

دانش روز :مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش ۱۰۱ هزار و ۷۳۲ نفر در دوره های کاردانی ناپیوسته ترمی سال ۱۳۹۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.

حسین توکلی، فهرست اسامی تعداد ۹۹ هزار و ۳۲ نفر پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های متمرکز و همچنین تعداد دو هزار و ۷۰۰ نفر معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کدرشته محل های نیمه متمرکز پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته ترمی نظام آموزش مهارتی سال ۱۳۹۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی، امروز دوشنبه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: گزینش متمرکز هریک از رشته های تحصیلی گروه های آموزشی متختلف در پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته ترمی علمی کاربردی از بین داوطلبانی که حدنصاب لازم را احراز کرده اند با توجه به اولویت کدرشته محل های انتخابی و ظرفیت های تخصیص داده شده به هر سهمیه انجام شده و فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی در هریک از کدرشته محل های مربوطه استخراج و اعلام شده است.

وی تصریح کرد: پذیرفته شدگان کدرشته های متمرکز دوره های کاردانی ناپیوسته ترمی علمی کاربردی می بایست در فاصله زمانی چهارم تا دهم تیرماه ۹۲ با در دست داشتن مدارک مندرج در بند «ج» اطلاعیه ای همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت سنجش قرار گرفته است با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره ۳ دفترچه راهنمای پذیرش این دوره ها مراجعه و ثبت نام کنند.

توکلی افزود: معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته نیمه متمرکز این دوره ها نیز لازم است برای شرکت در مراحل مصاحبه یا آزمون عملی از چهارم تا دهم تیرماه ۹۲ به همراه مدارک مورد نیاز که در بند «ج» اطلاعیه سازمان سنجش درج شده است برای ثبت نام به مرکز آموزشی به نشانی تعیین شده در جدول شماره ۳ دفترچه راهنمای پذیرش این دوره ها مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: مراجعه نکردن داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش به منزله انصراف قطعی از پذیرش در رشته های مربوطه تلقی خواهد شد.

 

 

 

منبع :پانا

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۵
کد خبر : 23573
بازدیدها: 400

پاسخی بگذارید »