جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انتشار نتایج در 15 آبان:

اعلام میزان پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دکتری ۹۲

danesheroz1 مهر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
اعلام میزان پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دکتری ۹۲

دانش روز: مشاور سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۹۲ گفت: یک هزار و ۶۸۶ نفر در این مرحله پذیرفته می شوند.

 به گزارش دانش روز، دکتر حسین توکلی افزود: با توجه به اعلام‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌ محل‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال‌ ۹۲ این مرحله تا چهام آبان ماه ادامه دارد.

وی افزود: در صورت افزایش ظرفیت و تغییرات به داوطلبان تا روز شنبه ۴ آبان ماه اطلاع رسانی می شود.

توکلی خاطرنشان کرد: نتایج چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌‌های این مرحله ۱۵ آبان ماه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش برای انجام مراحل مصاحبه دانشگاه‌ها اعلام خواهد شد و افراد واجد شرایط تا چند برابر ظرفیت به دانشگاه ها برای مرحله مصاحبه معرفی می شوند.

وی یادآور شد: ضوابط ۵۰ درصد نمره آزمون و ۵۰ درصد نمره مصاحبه در این مرحله نیز اعمال می شود و در نهایت دانشگاه ها پس از برگزاری مصاحبه ها و اعلام نتایج نهایی، درباره اولین نیمسال تحصیلی مورد پذیرش برای داوطلبان تصمیم گیری می کنند.

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان متقاضی لازم است در زمان ورود به سایت اینترنتی سازمان و انتخاب رشته محل، نسبت به واریز مبلغ ۳۵,۰۰۰ (سی و پنج هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت اینترنتی اقدام کنند.

منبع:مهر

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۷
کد خبر : 68710
بازدیدها: 192

پاسخی بگذارید »