یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام محدودیت های ترافیکی در جاده های کشور

danesheroz1 مرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰
اعلام محدودیت های ترافیکی در جاده های کشور

دانش روز: پلیس راه کشور محدودیتهای تردد در محورهای مواصلاتی را برای تعطیلات آخر هفته اعلام کرد

به گزارش دانش روز، بنا بر اطلاعیه پلیس راه کشور تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز هفتم مرداد ماه تا ساعت ۲۴۰۰ روز جمعه ۱۱/۰۵/۹۲ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع اعلام شده است.

در اطلاعیه پلیس راه کشور آورده شده است که تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ روز سه شنبه در تاریخ ۰۸/۰۵/۹۲ از میدان امیر کبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه یازدهم مرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده وبا اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی۲۴ از  ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد(دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد تمامی تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است. تردد کامیونها و کامیونتها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۳ روز پنجشنبه ۱۰ مرداد ماه و همچنین ازساعت ۶ صبح الی ۲۳ روزهای سه شنبه و جمعه مورخ ۸و۱۱/۰۵/۹۲ از محور هراز ممنوع است.

در محور دماوند تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶  الی ۲۳ روزهای سه شنبه وجمعه مورخ ۸ و۱۱/۰۵/۹۲ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است. همچنین تردد تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ الی ساعت ۲۰ روزهای پنجشنبه و جمعه  ۱۰و۱۱ مرداد در محور زاهدان – زابل و بالعکس نیز ممنوع خواهد بود.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

منبع:مهر

سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۱
کد خبر : 44411
بازدیدها: 301

پاسخی بگذارید »