چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام شماره تماس برای امداد رسانی در سرما

danesheroz1 آذر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
اعلام شماره تماس برای امداد رسانی در سرما

دانش روز: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات امداد رسانی به ۶ هزار و ۶۰۰ نفر در ۱۷ استان کشور انجام شد گفت: در جریان این ماموریتها هزار و ۷۲۵ خودرو نیز از میان برف و کولاک رهاسازی شد.

   به گزارش دانش روز، محمود مظفر افزود: در شبانه روز گذشته ۱۱۰۰ نفر به دلیل بارش برف و کولاک در جاده‌های کشور توسط نیروهای امدادی، اسکان اضطراری یافتند.

به گفته رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ۳۵ نفر، طی این مدت در راههای ۱۷ استان متاثر از برف و کولاک، مصدوم شدند که پنج نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان و بقیه آنها جهت ادامه درمان به بیمارستان منتقل شدند.

وی گفت: در حال حاضر جمعیت هلال احمر با ۱۷فروند بالگرد، امدادرسانی و پوشش هوایی حوادث احتمالی جاده‌ای را در دستور کار دارد.

مظفر به طرح زمستانه سازمان امداد و نجات اشاره کرد و افزود:  ۱۲۰۰ پایگاه ثابت و موقت در طرح زمستانه فعالیت می کنند و ۲۰‌هزار و ۶۱۶ امدادگر  و ۳۵۰۰ خودروی نجات، آمبولانس و خودروهای چندمنظوره در این طرح وظیفه کمک‌رسانی به در راه‌ماندگان و حادثه‌دیدگان احتمالی را برعهده دارند.

وی اظهار داشت: چنانچه حادثه ای بدلیل سرما و بارش برف و باران برای هموطان ایجاد شد با شماره تلفن های ۱۱۲، ۱۱۰ و ۱۱۵ تماس بگیرند و مطمئن باشند نیروهای امداد و نجات در اسرع وقت حاضر خواهند شد.

منبع: مهر

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۵
کد خبر : 79835
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »