چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام شماره تلفن‌های نظارت بر ثبت‌نام دانش‌آموزان/ثبت‌نام با توجه به محدوده جغرافیایی دانش‌آموزان

danesheroz اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
اعلام شماره تلفن‌های نظارت بر ثبت‌نام دانش‌آموزان/ثبت‌نام با توجه به محدوده جغرافیایی دانش‌آموزان

مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش از اعلام شماره تلفن‌های ستاد نظارت بر ثبت نام دانش‌آموزان برای سال تحصیلی ۹۲ـ۹۱ خبر داد

قاسم مستقیم ، در خصوص ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی ۹۳ـ۹۲ اظهار کرد: ثبت نام دانش آموزان در سراسر کشور از ۱۵ خرداد آغاز و تا ۱۵ تیرماه ادامه دارد و در این مدت اولیا می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام ثبت نام با شماره تلفن هایی که از سوی اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اعلام شده است تماس بگیرند و اعتراض خود را اعلام کنند.

وی افزود: در صورت اخذ هر گونه وجه غیر متعارف توسط مدارس، اولیا در سراسر کشور می توانند مراتب اعتراض خود را از طریق شماره تلفن های ۸۲۲۸۷۰۷۲ ـ ۸۲۲۸۷۰۷۳ ـ ۸۲۲۸۲۲۲۹ ـ ۸۲۲۸۲۲۲۶ ـ ۸۲۲۸۲۲۱۴ـ ۸۲۲۸۲۲۲۳ به اطلاع ما برسانند و در اولین فرصت به اعتراض آنها رسیدگی خواهد شد.

مستقیم اضافه کرد: اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهر تهران نیز با اعلام شماره تلفن های ۸۸۹۶۴۰۰۶ و ۸۸۹۶۴۰۳۳ آماده دریافت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از سوی اولیای دانش آموزان تهرانی است.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: غیر از وجهی که مدارس ابتدایی به منظور تهیه کتاب های درسی دانش آموزان از اولیا دریافت می کنند و نیز وجهی که تمام دانش آموزان بابت بیمه به مدرسه پرداخت می کنند، دریافت هرگونه وجهی از اولیا غیرقانونی است.

مستقیم درباره رعایت محدوده جغرافیایی در ثبت نام دانش آموزان تصریح کرد: ثبت نام دانش آموزان با توجه به محدوده جغرافیایی آنها انجام می شود و در صورتی که مدرسه ای ظرفیت داشته باشد با اولویت فرزندان فرهنگیان، می تواند از دانش آموزانی که در آن محدوده جغرافیایی قرار ندارند، ثبت نام به عمل آورد.
پانا

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۵:۲۲
کد خبر : 15192
بازدیدها: 192

پاسخی بگذارید »