چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام شرایط ثبت نام خبرنگاران متقاضی بیمه تکمیلی

danesheroz1 خرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
اعلام شرایط ثبت نام خبرنگاران متقاضی بیمه تکمیلی

دانش روز: اداره خبرنگاران اداره‌کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، شرایط ثبت‌نام خبرنگاران متقاضی بیمه تکمیلی، عمر و حوادث را اعلام کرد

 

به گزارش دانش روز، تمام خبرنگاران می‌توانند برای برخورداری

از تسهیلات بیمه تکمیلی ویژه سال ۱۳۹۲، با مراجعه به اداره

خبرنگاران معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارائه مدارک لازم ثبت نام کنند.

خبرنگارانی که عضو صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان هستند، می‌توانند جهت ثبت نام به صندوق مذکور مراجعه کنند. همچنین ادارات کل ارشاد استان‌ها از خبرنگاران شهرستانی ثبت نام به عمل می‌آورند.

مدارک لازم جهت ثبت نام در این زمینه عبارت است از: کپی کارت ملی تمامی افراد – کپی صفحه اول دفترچه بیمه (تامین اجتماعی، خدمات درمانی و …) تمامی افراد – کپی صفحه اول و دوم شناسنامه بیمه شده اصلی به علاوه ذکر شماره تلفن همراه – اصل فیش واریزی به مبلغ ۷۰ هزار تومان به ازاء هر نفر واریز به شماره حساب شبا IR 270 180 000 000 000 062 73 23 18 بانک تجارت به نام صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان.

بر اساس این گزارش، با توجه به  فراهم شدن زمینه برخورداری از بیمه عمر و حوادث، متقاضیانی که مایلند می‌توانند مبلغ ۱۵ هزار تومان برای هر نفر به حساب مذکور واریز و فیش مربوطه را به صورت جداگانه همراه کپی کارت ملی ارائه  کنند. مهلت ارسال مدارک حداکثر تاریخ  ۵ اردیبهشت سال جاری تعیین شده است.

منبع:مهر

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۵
کد خبر : 29718
بازدیدها: 303

پاسخی بگذارید »