پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام زمان و نحوه برگزاری امتحانات نهایی شهریور

danesheroz1 مرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰
اعلام زمان و نحوه برگزاری امتحانات نهایی شهریور

دانش روز: رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه تدوین نرم افزار طراحی سئوالات نهایی شهریور ماه به اتمام رسیده و تا پایان این هفته آماده تکثیر و ارسال به حوزه های امتحانی خواهد بود، گفت: امتحانات نهایی دانش آموزان تجدیدی، از دوم تا هجدهم شهریور برگزار می شود

 به گزارش دانش روز، عبدالامیر عرفی گفت: براساس دستورالعمل آموزش و پرورش مبنی بر صرفه جویی در مصرف کاغذ، از امسال طراحان سوالات با استفاده از بانک سوالات که در مرکز سنجش آموزش و پرورش راه اندازی شده است، سئوالات را در نرم افزاری ویژه بارگذاری می کنند و پس از نهایی شدن سوالات، نرم افزار برای استان ها تکثیر و در اختیار آنها قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه تهیه این نرم افزار مانع از چاپ سوالات روی کاغذ می شود، تصریح کرد: تهیه نرم افزار ضریب امنیت سئوالات را بالا می برد، چرا که نرم افزار سئوالات نهایی رمز داشته که رمز تا آخرین لحظه در اختیار مسئولان حراست آموزش و پرورش است.

به گفته عرفی، نرم افزار سئوالات نهایی شهریور ماه تا پایان ماه رمضان در اختیار تمامی استانها قرار می گیرد تا آنها اقدام به تکثیر سئوالات کنند.

وی درباره زمان برگزاری امتحانات نهایی شهریور ماه توضیح داد:  امتحانات نهایی شهریور ماه از دوم تا ۱۸ شهریور در رشته های نظری و فنی حرفه ای برگزار می شود.

عرفی گفت: ساعت برگزاری تمامی امتحانات نهایی شهریور ماه برای همه مقاطع ۱۰ صبح است.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش درباره پرداخت حق الزحمه مراقبان امتحانات نهایی افزود: با هماهنگی به عمل آمده با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش قرار شده که حق الزحمه مراقبان امتحانات نهایی در مرداد و یا نهایتاً شهریور ماه پرداخت شود.

منبع:مهر

 

سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۳
کد خبر : 44342
بازدیدها: 666

پاسخی بگذارید »