جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام تعداد ساعات آموزش ضمن خدمت معلمان سوم ابتدایی و اول متوسطه

danesheroz2 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
اعلام تعداد ساعات آموزش ضمن خدمت معلمان سوم ابتدایی و اول متوسطه

دانش روز: رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش اعلام کرد: آموزش ضمن خدمت معلمان پایه سوم ابتدایی ۱۲۵ ساعت و اول متوسطه اول ۱۷۰ ساعت است

به گزارش دانش روز، محی الدین بهرام محمدیان با بیان این مطلب گفت: تعداد ساعات آموزشی معلمان سوم ابتدایی و اول متوسطه با توجه به تنوع درسی در اول متوسطه متفاوت است و در برنامه ریزیهای انجام شده معلمان سوم ابتدایی باید ۱۲۵ ساعت آموزش ضمن خدمت و معلمان اول متوسطه اول ۱۷۰ ساعت آموزش ضمن خدمت می بینند.

وی افزود: با توجه به تغییر محتوای کتابهای درسی دو پایه سوم و اول متوسطه اول برای سال تحصیلی جدید، آموزش ضمن خدمت معلمان ضروری است تا با محتوای کتابها آشنا شوند.

محمدیان با بیان اینکه آموزش معلمان ضمن خدمت از تابستان آغاز می شود، درباره تعداد نسخه های کتابهای چاپ شده برای مهرماه گفت: برای مهرماه امسال تعداد ۱۲۵ تا ۱۳۰ میلیون نسخه کتاب درسی چاپ و توزیع می شود.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش درباره زمان توزیع کتابهای درسی گفت: کتابهای درسی ۱۵ شهریور ماه توزیع می شود.

وی درباره دلیل حذف داستان هاشمی از کتاب اجتماعی گفت: محتوای کل کتاب تغییر کرده است. با توجه به اینکه کتاب اجتماعی سوم ابتدایی بر پایه داستان آقای هاشمی بود باید حذف می شد و کتاب جدید مطالعات اجتماعی مبتنی بر هویت بومی تغییر کرده است.

منبع: مهر

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۲
کد خبر : 33144
بازدیدها: 676

پاسخی بگذارید »