چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برای برگزاری دربی هفتاد و هفتم:

اعلام ترکیب تیم‌ های استقلال و پرسپولیس

danesheroz1 شهریور ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
اعلام ترکیب تیم‌ های استقلال و پرسپولیس

دانش روز: ترکیب تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس برای برگزاری هفتاد و هفتمین دربی تهران از سوی کادر فنی دو تیم مشخص شد که طی آن امیر قلعه نویی ترجیح داده کاپیتان اول آبی‌پوشان را روی نیمکت بنشاند و علی دایی هم از بازیکنی در ترکیبش استفاده کرده که در هفته‌ های گذشتته کمتر بازی کرده و به علت مصدومیت دور از تمرینات گروهی بوده است

به گزارش دانش  روز، امیر قلعه نویی برای دیدار عصر امروز از سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، پژمان نوری، ساموئل، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، سیاوش اکبرپور، محمدمهدی نظری و محمد قاضی استفاده خواهد کرد. قبل از این پیش بینی می شد که فرهاد مجیدی در ترکیب آبی پوشان حضور داشته باشد.

در ترکیب تیم پرسپولیس هم نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، حسین ماهینی، قاسم دهنوی، رضا حقیقی، محمد نوری، پیام صادقیان، میثم حسینی، غلامرضا رضایی و سیدمهدی سیدصالحی به میدان خواهند رفت. ماهینی در شرایط در ترکیب اصلی قرار گرفته که طی روزهای گذشته به علت مصدومیت کمتر در تمرینات گروهی شرکت کرده بود.

در فاصله کمی مانده تا شروع این دیدار ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شده است و جایی برای نشستن تماشاگران نیست.

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساعت ۱۸:۵۰ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

منبع:مهر

جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۱
کد خبر : 57930
بازدیدها: 318

پاسخی بگذارید »