شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام تخفیفهای شهریه ای دانشگاه پیام نور برای ممتازین

danesheroz2 تیر ۴, ۱۳۹۲ ۰
اعلام تخفیفهای شهریه ای دانشگاه پیام نور برای ممتازین

دانش روز: معاون آموزشی دانشگاه پیام نور، جزئیات تخفیفهای تحصیلی دانشجویان ممتاز مقاطع تحصیلات تکمیلی این دانشگاه را اعلام کرد

به گزارش دانش روز،علیرضا دل افکار درباره تخفیفهای شهریه برای دانشجویان ممتاز مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور، گفت: با توجه به اینکه وزیر علوم اعلام کرد دانشگاه پیام نور از قاعده تحصیل رایگان مستثنی است، دانشجویان ممتاز این دانشگاه که قصد ادامه تحصیل در سطوح تحصیلات تکمیلی پیام نور را داشته باشند، شامل تخفیف شهریه شدند.

وی درباره میزان تخفیف شهریه برای دانشجویان ممتاز شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، اظهار داشت: برای رتبه نخست هر رشته ۵۰ درصد تخفیف، رتبه دوم ۲۵ درصد و رتبه سوم ۱۰ درصد تخفیف شهریه در نظر گرفته شده است.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور در مورد ارائه تخفیف به دانشجویان ممتاز مقطع دکتری این دانشگاه، گفت: برای رتبه نخست هر رشته ۳۰ درصد، رتبه دوم ۲۰ درصد و رتبه سوم هم از ۱۰ درصد تخفیف شهریه برخوردار خواهد شد.

دل افکار همچنین با اشاره به یک مصوبه هیأت امنای دانشگاه پیام نور در این باره، تاکید کرد: طبق مصوبه هیأت امنای دانشگاه پیام نور، این تخفیفها تنها برای دانشجویان دانشگاه پیام نور در نظر گرفته شده و سایر دانشجویانی که از دانشگاههای دیگر به این دانشگاه برای تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی پذیرفته خواهند شد، شامل این تخفیف نمی شوند.

منبع: مهر

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۴
کد خبر : 31603
بازدیدها: 294

پاسخی بگذارید »