چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر فرهنگی مجموعه بسیج دانش‌آموزی:

اعلام برنامه مهر ماه مجموعه بسیج دانش‌ آموزی

danesheroz1 شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
اعلام برنامه مهر ماه مجموعه بسیج دانش‌ آموزی

دانش روز: مدیر فرهنگی مجموعه بسیج دانش‌آموزی گفت: در هفته اول مهرماه که با اواخر هفته دولت مصادف است، پایگاه‌های مقاومت بسیج در مدارس برای خیرمقدم دانش‌آموزان تشکیل می‌شوند

به گزارش دانش روز، حمیدرضا کلانتری درباره برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی در هفته اول مهرماه گفت: در هفته اول مهرماه که با اواخر هفته دولت مصادف است، پایگاه‌های مقاومت بسیج در مدارس برای خیرمقدم دانش‌آموزان تشکیل می‌شوند.

وی افزود: دانش‌آموزان بسیجی با لباس بسیجی همراه با شکلات و شیرینی، کلیپ و موسیقی و با حضور سخنران‌ها و راویان دفاع مقدس در مدارس برنامه‌‌ای را اجرا خواهند کرد.

مدیر فرهنگی مجموعه بسیج دانش‌آموزی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان بسیجی ۵شنبه اول مهرماه به خانه شهدا می‌روند، اظهار کرد: این دانش‌آموزان با رفتن خود به خانه‌های خانواده شهدا هدایایی را به آن‌ها می‌دهند.

وی اذعان داشت:دانش‌آموزان بسیجی برای رزمندان دفاع مقدس و خانواده شهدا انگیزه ایجاد می‌کنند و با غبارروبی گلزار شهدا به مناطق اعزام شده و پس از آن با لباس بسیجی به نماز جمعه می‌روند.

کلانتری ادامه داد: با پوستر و بنرهای متفاوت به انتخاب پایگاه بسیج، دانش‌آموزان اسطوره نماد دفاع مقدس را انتخاب کرده و برای نخستین بار یادواره شهید عباسی را گرامی می‌دارند.

وی با بیان اینکه کارهای استانی پایگاه بسیج از هفته دفاع مقدس آغاز می‌شود، تصریح کرد: ادامه بحث بسیج کشوری در نیمه اول آبان ماه مصادف با سالروز شهادت حسین فهمیده برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگی مجموعه بسیج دانش‌آموزی خاطرنشان کرد: این برنامه‌ها برای دانش‌آموزان تمام مقاطع است و با بازگشایی مدارس که مصادف شده با هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

منبع:پانا

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۸
کد خبر : 58770
بازدیدها: 340

پاسخی بگذارید »