جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام برنامه‌ زمان بندی پذیرش‌های بدون آزمون دانشگاه جامع ۹۲ و ۹۳

danesheroz2 تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
اعلام برنامه‌ زمان بندی پذیرش‌های بدون آزمون دانشگاه جامع ۹۲ و ۹۳

دانش روز: برنامه زمان‌بندی پذیرش‌های کاردانی حرفه‌ای و کاردانی فنی کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری بدون آزمون اعلام شد

به گزارش دانش روز، دکتر علی صدر، معاون سنجش و آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی  گفت: برنامه زمان بندی پذیرش دوره‌های کاردانی حرفه ای و مهندسی فناوری بدون آزمون دانشگاه به صورت کاملا طبقه بندی شده در سراسر کشور اعلام شد.
وی گفت: براساس این برنامه ریزی که با سازمان سنجش هماهنگ شده است ثبت‌نام دوره کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری سال ۹۲ از ۱۳ مرداد ماه ۹۲ آغاز و تا ۲۰ مرداد ماه نیز ادامه دارد همچنین ۱۲ شهریور نیز نتایج پذیرفته‌شدگان دوره مذکور اعلام می شود.
وی تصریح کرد: دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای مهر ۹۲ نیز از تاریخ ۲۷ مرداد ماه تا ۳ شهریور ماه ثبت‌نام و نتایج آن ۲۰ شهریور اعلام می شود.
وی گفت: دوره کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری بهمن ۹۲ نیز از ۳ آذر ۹۲ تا ۱۰ آذر ثبت‌نام و در تاریخ ۱۵ دی ماه ۹۲ اعلام نتایج خواهیم داشت.
وی افزود: دوره‌های فوق در یک برنامه زمان بندی شده برای کاردانی فنی‌و حرفه‌ای و کارشناسی حرفه ای و مهندسی فناوری مهر و بهمن ۹۳ نیز اعلام گشته به گونه‌ای که کارشناسی حرفه‌ای و مهندسی فناوری مهر ۹۳ از ۲۹ تیر ماه ۹۳ تا ۵ تیر ماه ۹۳ ثبت نام و در تاریخ ۲۳ مرداد ماه ۹۳ نتایج اعلام می شود.

وی یادآور شد: برنامه‌زمان بندی دوره‌های فوق دانشگاه جامع با سازمان سنجش هماهنگی شده است و ثبت‌نام‌ها به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۲
کد خبر : 31881
بازدیدها: 289

پاسخی بگذارید »