سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام استراتژی جدید صنعت بیمه

danesheroz1 تیر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
اعلام استراتژی جدید صنعت بیمه

دانش روز: رئیس کل بیمه مرکزی ایران با بیان اینکه فرهنگ سازی استراتژی جدید صنعت بیمه کشور است و به صورت جدی دنبال خواهد شد گفت: افزایش ضریب نفوذ بیمه بدون توسعه فرهنگی امکانپذیر نیست

به گزارش دانش روز، سیدمحمد کریمی با تاکید بر اینکه سند توسعه فرهنگ بیمه ای نقشه راه همگانی شدن این صنعت است گفت: تمرکز صنعت بیمه در حوزه فرهنگ سازی یک استراتژی جدی است که با جدیت تمام از سوی بیمه مرکزی پیگیری می شود.

رئیس کل بیمه مرکزی اظهار داشت: ما اعتقاد داریم که همگانی شدن صنعت بیمه و بالا رفتن ضریب نفوذ بیمه در کشور در غیاب توسعه فرهنگی امکانپذیر نیست.

کریمی با تقدیر از عملکرد شورای راهبردی فرهنگ بیمه به اهمیت ۳ محور ساده سازی مفاهیم، اعتماد سازی و باز تولید ادبیات مشترک در امر فرهنگ سازی اشاره کرد و افزود: تعامل متخصصان صنعت بیمه و اهالی فرهنگ و رسانه می تواند خلاهای موجود اطلاع رسانی را پر کرده و زمینه همگانی شدن این صنعت اطمینان بخش را فراهم کند.

وی با اشاره به ابعاد زیرساختی، فرایندی و ترویجی سند توسعه فرهنگ بیمه ای خاطرنشان کرد: با اجرای دقیق مفاد این سند علاوه بر افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور شاهد بهبودی فضای کسب و کار، تقویت مشارکت های اقتصادی شرکت های بیمه و تبعات مثبت اجتماعی بیمه نیز خواهیم بود.

رئیس کل بیمه مرکزی تصریح کرد: این سند براساس چشم انداز صنعت بیمه در افق ۱۴۰۴ تهیه، تنظیم و تدوین شده و می تواند به عنوان نقشه راه روابط عمومی بیمه مرکزی و شرکت های بیمه مورد استفاده قرار گیرد.

منبع:مهر

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۱
کد خبر : 37071
بازدیدها: 312

پاسخی بگذارید »