پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام‌ محدودیت‌ های‌ ترافیکی‌ آخر‌ هفته

danesheroz1 دی ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
اعلام‌ محدودیت‌ های‌ ترافیکی‌ آخر‌ هفته

دانش روز: رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی، محدودیت‌ های ترافیکی آخر هفته را تشریح کرد

به گزارش دانش روز،

سرهنگ محمدحسین حمیدی، محدودیت‌های ترافیکی و تردد آخر هفته در جاده‌های کشور را به شرح زیر اعلام کرد:

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۳۰  تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع و تردد همه کامیونها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی  از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس در جاده دماوند ممنوع است.

ضمن اینکه مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰ ( فقط شهروندان تهرانی) و ۸۸۲۵۵۵۵۵ ( ده خط) بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان هستند .

منبع: دانا

پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۷
کد خبر : 86564
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »