جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعزام ۹۰۰ هزار دانش‌آموز به اردوی راهیان نور از ۱۳مهر

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
اعزام ۹۰۰ هزار دانش‌آموز به اردوی راهیان نور از ۱۳مهر

دانش روز: رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تقدیر از وزیر آموزش و پرورش به سبب همکاری و تلاش او در طول دوره وزارتش برای برگزاری اردوهای راهیان نور با اهدای لوح تقدیر و لباس بسیج، گفت: امیدواریم همچنان از وجود آقای حاجی‌بابایی و تجربیاتش در وزارت آموزش و پرورش استفاده کنیم و این مسیر با کیفیت‌تر دنبال شود

به گزارش دانش روز، سردار محمدرضا نقدی  طی سخنانی در همایش اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، گفت: عظمت راهیان نور را می‌توان از میزان دشمنی‌هایی که با آن می‌شود سنجید که نشان ‌دهنده اثر بالای آن است.

نقدی با بیان اینکه در عرصه فرهنگ هر چقدر ارزشمندتر کار کنید دشمنان انسانیت بیشتر به آن حمله می‌کنند، تصریح کرد: امروز عظمت بسیج و ولایت فقیه را از تهاجم بی‌سابقه رسانه‌های غرب می‌توان درک کرد.

نقدی با بیان اینکه این موضوع نشانه اثر بالای این اردوهای راهیان نور است، گفت: هر اندازه در عرصه فرهنگ ارزشمندتر کار شود دشمنان انسانیت نیز بیشتر به آن حمله می کنند که نمونه آن شایعه سازی و دروغ پراکنی رسانه های غربی علیه این اردوهای الهی است.

وی بر ضرورت مدیریت مناسب کاروان های راهیان نور و تعامل چهره به چهره ،با اخلاص و خدمتگزارانه با دانش آموزان در این اردوها تاکید کرد و گفت: درعین حال باید دقت شود که در کار فرهنگی به آمار دل خوش نکرد بلکه ورود به کارهای جزئی و مهم و تاثیر آن بر مخاطب بسیار موثر است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه ضمن تقدیر از خدمات حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش در دولت دهم، گفت: امیدواریم همچنان از وجود آقای حاجی‌بابایی و تجربیاتش در وزارت آموزش و پرورش استفاده کنیم و این مسیر با کیفیت‌تر دنبال شود البته اگر هم اینگونه نشد همه می‌دانیم که ارزش بسیجیان به سمت‌های آنها نیست و آقای حاجی‌بابایی به عنوان یک بسیجی خدمات ارزنده‌ای را در حوزه راهیان نور و آموزش و پرورش ارائه کرد.
سردار نقدی در پایان از حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش به سبب همکاری و تلاش او در طول دوره وزارتش برای برگزاری این اردوها با اهدای لوح تقدیر و لباس بسیج قدردانی کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین همچنین در حاشیه همایش راهیان نور دانش‌آموزی در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه راهیان نور کار بسیار عظیمی است و استقبال بسیار بالایی از آن می‌شود، اظهار کرد: عکس‌العمل‌های تند رسانه‌های بیگانه علیه این اقدام نشان‌دهنده عظمت این کار فرهنگی است.

نقدی با بیان اینکه ۱۳ مهرماه اعزام راهیان نور دانش‌آموزی شروع می‌شود، گفت: متأسفانه در سال گذشته با مشکلات مالی مواجه شدیم اما با ایثار و کمک‌های صورت گرفته نگذاشتیم این کار تعطیل شود و بیش از نیمی از آن انجام شد، اما امسال برنامه‌ریزی صورت گرفته تا ۹۰۰هزار دانش‌آموز و ۱۰۰هزار معلم در طرح راهیان نور شرکت کنند که اعتبارات بسیج هم پیش‌بینی شده است.

وی در پایان با بیان اینکه جهشی در امکانات مناطق عملیاتی صورت گرفته، اظهار کرد:‌ ما در حال حاضر ۷۵ هزار تخت در این مناطق تدارک دیده‌ایم و برنامه‌ریزی شده تا آن را به ۱۰۰هزار تخت برای اسکان زائران افزایش دهیم.

منبع:پانا

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۶
کد خبر : 41427
بازدیدها: 253

پاسخی بگذارید »