چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی

اعزام ۲۰۰۰ دانش‌آموز به عمره در قالب ۲۰ کاروان/ تلاش برای اخذ وام یک میلیونی

danesheroz دی ۲۰, ۱۳۹۱ ۰

قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی با اشاره به اعزام ۲ هزار دانش آموز به حج عمره، گفت: با توجه به اینکه هزینه تشرف به این سفر معنوی حداکثر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده در تلاش هستیم تا با مذاکراتی که با بانک ملت انجام می دهیم، وام یک میلیون تومانی برای دانش آموزان اخذ کنیم

داود روستایی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا و با اشاره به اعزام دانش آموزان به حج عمره، اظهار کرد: با عنایات حضرت ولی عصر(عج) ۲ هزار نفر از دانش آموزان کشور به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.
وی افزود: این دانش آموزان از بین ۵۰ هزار داوطلب با الویت نخبگان قرآنی، فعالان تشکل های دانش آموزی، نخبگان علمی وهمچنین فعالان فعالیت های اجتماعی در مدرسه انتخاب شده اند.
روستایی با بیان اینکه اعزام دانش آموزان به حج عمره در قالب ۲۰ کاروان که ویژه پسران خواهد بود انجام می شود، خاطرنشان کرد: از نیمه دوم فروردین ماه اعزام ها آغاز و تا نیمه اول اردیبهشت ماه به طول می انجامد.
وی با اشاره به هزینه های اعزام دانش آموزان به سرزمین وحی، تصریح کرد: هزینه های اعزام حداکثر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده که البته متناسب با ایستگاه های پروازی قیمت ها متغیر است.
قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی همچنین به مذاکراتی که برای اخذ وام جهت عمره گذاران دانش آموز با یکی از بانک ها انجام شده اشاره و گفت: مذاکراتی را با بانک ملت شروع کرده ایم که اگر خدا کمک کند و دوستان نیز همکاری کنند بتوانیم حداقل مبلغ یک میلیون تومان از این هزینه را به دانش آموزان کمک کنیم.

چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۸
کد خبر : 3232
بازدیدها: 229

پاسخی بگذارید »