یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعزام فامیل سردبیر روزنامه ورزشی به المپیک به جای پرداخت هزینه تبلیغاتی شورای شهر

danesheroz1 شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
اعزام فامیل سردبیر روزنامه ورزشی به المپیک به جای پرداخت هزینه تبلیغاتی شورای شهر

دانش روز: یکی از مسئولان ورزشی فامیل یک سردبیر ورزشی را به المپیک جوانان در چین اعزام کرد تا هزینه ۳۰ میلیون تومانی تبلیغات انتخاباتی در شورای شهر تهران را نپردازد

به گزارش دانش روز، تبادل و تعامل برخی مسئولان ارشد ورزش با رسانه ها قابل تقدیر و تامل است. یکی از آنها که اتفاقا همیشه خود را خدمتگزاری در ورزش می داند از یکی از روزنامه های ورزشی به عنوان پایگاهی برای تبلیغات خود در انتخابات شورای شهر استفاده کرد هرچند در پایان ناکام ماند و نتوانست به مردم پایتخت خدمت کند! با این حال این مسئول ماند ویک صورتحساب ۳۰ میلیون تومانی برای تبلیغات شورای شهر!

این مسئول هم راه جالبی برای پرداخت بدهی خود به روزنامه ورزشی انتخاب کرد و یکی از اقوام سردبیر این روزنامه ورزشی را همراه کاروان ورزشی جوانان ایران به چین اعزام کرد تا از خجالت صورتحساب ۳۰ میلیون تومانی دربیاید.

گفته می شود این فرد هم که خبرنگار نبود در این سفر جای یک خبرنگار را گرفت و حتی به اندازه خبرنگاران سایر رسانه های گروهی پول توجیبی به دلار دریافت کرد اما کمتر کسی او را در سالن و ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات دید! زیرا این فامیل نسبتا نزدیک تصور میکرد برای گردش و تفریح به  شهر نانجینگ چین اعزام شده است.

منبع:دانا

سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۴
کد خبر : 59049
بازدیدها: 249

پاسخی بگذارید »