جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعزام آخرین گروه عمره گزاران البرزی به حج

danesheroz1 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
اعزام آخرین گروه عمره گزاران البرزی به حج

دانش روز: سید مرتضی حسینی مدیر حج و زیارت استان البرز : آخرین گروه از زائرین عمره مفرده استان البرز با ظرفیت۱۲۵نفر با پرواز سعودی ایر رأس ساعت یک دقیقه بامداد روز شنبه مورخ ۹۲/۰۴/۱۵از طریق فرودگاه بین المللی مهرآباد،ایران را به قصد انجام مناسک معنوی عمره مفرده ترک نمودند

 

 

  به گزارش دانش روز، آخرین گروه از جمع یکصد وچهار کاروان تخصیصی زائرین استان البرز هستند که در سالجاری به سفر زیارتی عمره مفرده مشرف می شوند.

 

حسینی افزود:در طول عملیات عمره سالجاری بالغ بر  چهارده هزار نفر زائر البرزی و ۳۱۲ نفر از عوامل خدمتگزار در قالب ۱۰۴ کاروان به سرزمین وحی اعزام شدند .

 

مدیر حج و زیارت استان البرز اظهار داشت: در عمره سالجاری کلیه شرایط و امکانات برای سفر و خدمت رسانی به عمره گزاران در عربستان آماده شد و تمام دست اندر کاران عرصه حج و زیارت در جهت خدمت رسانی به سفرای ملت ایران آمادگی کامل را دارا بوده و الحمدلله هیچ مشکلی از این بابت نداشتیم.

 

حسینی در پایان، با توجه به طرح توسعه مسجد الحرام،تخریب اماکن،هتلها وبرخی از امکانات رفاهی و وجود آلودگی هوا بدلیل ذرات گرد و غبار از زائرین حج تمتع سالجاری،بالاخص افراد بیمار و مسن خواست تا در صورت امکان تشرف خود را به حج تمتع به سالهای آتی موکول نمایند.

 

شایان ذکر است آخرین گروه از زائرین عمره استان البرز رأس ساعت ۲۳ چهارم مردادماه مصادف با ۱۷ماه مبارک رمضان عربستان را به مقصد میهن اسلامی(ان شاء الله)ترک خواهند کرد.

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۸
کد خبر : 35334
بازدیدها: 326

پاسخی بگذارید »