یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعدام سارق مسلح آرایشگاه های زنانه در فسا

danesheroz1 مهر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
اعدام سارق مسلح آرایشگاه های زنانه در فسا

دانش روز: سارق مسلح آرایشگاه های زنانه در شهرستان فسا در ملاء عام اعدام شد

به گزارش  دانش روز، رئیس کل دادگستری استان فارس در این خصوص گفت: برخورد قاطع و سریع با متهمان و برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی همچنان در دستور کار دستگاه قضایی قرار دارد.

ذبیح الله خدائیان گفت: در راستای اجرای سیاستهای کلان قوه قضاییه دستگاه قضایی برخورد قاطع و سریع با متهمان و برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی را همچنان در دستور کار قرار دارد و با کسانی که از طریق سرقت مسلحانه ، آدم ربایی و ارتکاب جرائم خشن نظم و امنیت جامعه را خدشه دار کرده و موجب رعب و هراس مردم می شوند به شدت در چهارچوب قانون برخورد می شود .

وی با اشاره به اینکه به حوزه های قضایی سراسر استان دستور داده شده است به این قبیل پرونده های مهم به صورت فوق العاده رسیدگی کنند، افزود: به رؤسای دادگستری شهرستان ها تأکید شده ضمن رسیدگی ویژه به پرونده های مهم که امنیت اجتماعی را خدشه دار کرده در اعمال و اجرای حدود الهی کوچکترین اغماض را اعمال نکرده و نسبت به صدور احکام اعدام و یا مجازات های سنگین اقدام کنند .

رئیس کل دادگستری فارس ظهار داشت: پرونده سرقت های مسلحانه از چند آرایشگاه در شهرستان فسا به صورت فوق العاده در دادگاه انقلاب اسلامی این شهرستان رسیدگی شد و پس از تأیید در شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور و استیذان این سارق مسلح در ملاء عام در شهرستان فسا به دار مجازات آویخته شد

خدائیان تأکید کرد: رویکرد و اراده دستگاه قضایی در برخورد قاطع با مجرمان و مخلان نظم و امنیت اجتماعی تا پاک شدن جامعه از لوث وجود این افراد ادامه خواهد داشت.

وی از تلاشهای نیروی انتظامی و همکاری این مجموعه با دستگاه قضایی در دستگیری و اجرای سریع این حکم تقدیر کرد .

در خرداد وتیر ماه سال جاری پس از وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه در شهرستان فسا متهمان پرونده در سریعترین زمان دستگیر و پس از تشکیل پرونده در دستگاه قضایی متهم اصلی پرونده به نام ح . الف ۲۳ ساله با حکم شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان فسا به اتهام محاربه به اعدام محکوم شد که پس از تأیید حکم در دیوان عالی کشور و صدور مجوز اجرای حکم این حکم در میان جمع کثیری از مردم شهرستان فسا اجرا شد.

پس از اجرای این حکم مردم شهرستان فسا از اقدام سریع دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در مجازات این سارق مسلح تشکر کردند

منبع: مهر

 

چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۳
کد خبر : 65928
بازدیدها: 295

پاسخی بگذارید »