دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعتکاف سه روزه دانش آموزان پسر استان البرز

danesheroz1 مرداد ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
اعتکاف سه روزه دانش آموزان پسر استان البرز

دانش روز: مدیر سازمان دانش آموزی استان البرز از برگزاری اعتکاف سه روز دانش آموزان در کرج خبر داد

به گزارش دانش روز، مهدی عبادی در خصوص برگزاری این اعتکاف سه روزه گفت: این برنامه اعتکاف در ماه رمضان یکی از سنت های حضرت رسول (ص)بوده که در ماه مبارک برگزار و سه روز با هماهنگی اوقاف و امور خیریه ، سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن اسلامی دانش آموزان این استان در مسجد امام صادق(ع)کرج دانش آموزان در اینجا حضور دارند.

وی افراد شرکت کننده در این اعتکاف مذهبی را دانش آموزان حج عمره و نیروهای نخبه قرارگاهی که هر هفته با مربیان نشست دارند و از لحاظ محتوایی به آنها سلاح داده می شود و در عرصه جبهه فرهنگی فعالیت کنند،عنوان کرد.

همچنین وی بیان داشت:یکسری نشست ها تخصصی با حضور مربیان متخصص داشته ایم  و در راستای شاخصه های اصولی جامعه ی مهدوی برنامه ها را مدون کرده و محتوا را مربیان ارائه می دادند.

عبادی در خصوص برگزاری نشست های همگانی تصریح کرد:این سری از نشست ها نیز با مباحث تاریخی همچون شخصیت حقیقی ذوالقرنین،بحث های اکتشافی و باب تحقیقات قرآنی که توسط اساتید دانشگاه امام صادق(ع)اسرار قرآنی برای دانش آموزان شفاف سازی گردید.

گفتنی است،برپایی هیئت های مذهبی و برگزاری محفل انس با قرآن در دومین روز از اعتکاف با حضور قاریان کشوری در دیگر برنامه های این اعتکاف سه روزه دانش آموزان پسر استان البرز می باشد.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۴
کد خبر : 46665
بازدیدها: 418

پاسخی بگذارید »