پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر کشور:

اعتقاد به ولایت از اساسی ترین ملزومات کاری استانداران

danesheroz1 مهر ۳, ۱۳۹۲ ۰
اعتقاد به ولایت از اساسی ترین ملزومات کاری استانداران

دانش روز: رحمانی فضلی در حاشیه مراسم معارفه استاندارالبرز گفت : در همین جا با صدای بلند اعلام میکنم که اعتقاد به ولایت از اساسی ترین ملزومات کاری مدیران اجرایی رده نخست استانها است

به گزارش دانش روز، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه مراسم معارفه استاندار جدید البرز که در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار شد افزود: اصل انتخاب استانداران بر اساس شاخصهای تعیین شده انجام میشود که ولایتمداری و داشتن سابقه مفید اجرایی و التزام به اجرای قوانین از مهمترین این شاخصه ها است.

وی ادامه داد: برای استانداران در اولویت های بعدی امانت داری ، صداقت و وفاداری شرایط لازم بعدی است که خود بقیه عملکرد ایشان را ضمانت خواهد کرد.

وزیر کشور یاران و یاوران دولت جدید را افرادی معتدل نامید و گفت: این افراد و زیردستان تابعه آنان باید از نظر فکری و عملکرد افرادی معتدل باشند و از عملکرد خود به خوبی توانایی دفاع کردن را داشته باشند زیرا با جدیت تمام از آنان بازخواست خواهد شد.

رحمانی فضلی گفت: افرادی که انتخاب میشوند همگی دارای تخصص وتجربه کافی هستند تا انگیزه کار در آنان تقویت شده باشد و بتوانند در زمانی کوتاه موتور مشکلات را روی ریل بیندازند.

وی با بیان اینکه در همین جا با صدای بلند اعلام میکنم که اعتقاد به ولایت از اساسی ترین ملزومات کاری مدیران اجرایی رده نخست استانها است اظهار داشت: ما هرچه داریم از ولایت است و اکنون که در میان این همه جنگ و خونریزی اطراف مانند ابراهیم در گلستان نشسته ایم،این امنیت و آرامش را مدیون خون شهدا و رهبری خردمندانه مقام عظمی ولایت هستیم.

وزیر کشور در پایان بر استفاده از منابع استان برای حرکت بهینه در راه رفع مشکلات توسط استانداران تأکید کرد.

 

منبع:تیتر یک

چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۴
کد خبر : 62491
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »